Rudi Tanya Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 24.

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Úgy szúrtuk ki a helyet, hogy láttuk a menü árát, ami még Debreceni viszonylatban is kiemelkedően jó. De elszurtuk....1 menü és 1 nagy tálat rendeltünk. A menüvel nem is volt gond. A tál tartalma azonban rágós és alulkészült volt..
Azt ajánlom annak aki oda megy, hogy menüt egyen.

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk készített étkezéseket színesítettük egy-egy rántott halas/lángosos bódé vagy nívósabb vendéglátóhely látogatásával.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Többször is jártunk már itt, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nem puccos étterem de az árak sem! Az illemhelyek tiszták az ottjártunkkor már felújították. A vendéglős kedves ember, van a la kart,és menü is elég jó áron. A limonádé borzasztó édesítőszer ízű azt nem ajánlom. Az ételek meg érkezéséig a gyerekek játszhattak egy kis játszótéren,gumi ágyal,és egy fa vitorlással.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén nyaraltunk,és mindennap itt fogyasztottuk el az ebédeket. A hely kicsit retró,de nagyszerü ételeket,és kedves kiszolgálást kaptunk. Az italválaszték is megfelelő volt számunkra. A kerthelyiség,és a mosdó is rendben volt. Nem kellett sokat várnunk,hamar hozták a rendelést! Szerintem igazán jó hely ,árban meg adagban a környéken biztos,hogy verhetetlen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Családdal voltunk, nagyon tetszett, hogy mennyire gyermekbarát és állatbarát hely. Az étlap nagyon hosszú jobbnál jobb ételekkel és szerintem Balatoni viszonylatban elfogadható árakkal. Az italkészlet is jó. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek. Csak javasolni tudom bárkinek, biztosan vissza fogok ide térni!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Szeptemberben egy motorostúra alkalmával tértünk be ide ebédelni. Elsőre igazi retro kinézetű kerthelyiségbe léptünk. . . nem voltak vérmes reményeim. . . kellemesen csalódtam. A választék nagy, az árak szerencsére retróban maradtak, a kiszolgálás kedélyes, mosolygós, és nem sznob. Az étel íze frenetikus, az adag nagy, a pincérek kedvesek voltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Családdal jártunk itt augusztusban. 9 felnőtt, 3 gyerek. Telefonon jeleztük, hogy itt költenénk el a vacsoránkat, terített asztal, szívélyes fogadtatás várt. Amíg az ételre vártunk, a gyerekek kiválóan érezték magukat a kerthelyiségben kialakított játszótéren. A felnőttek szinte egy karnyújtásnyira tőlük nyugodtan tudtak beszélgetni.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Amilyen egyszerű és puritán kinézetre olyan bőséges a választék és igazi vendéglátós az üzemeltető. Minden megtalálható az egyszerű menütől kezdve a cápa, békacomb, kenguru, homáron keresztül. Mindenki tud választani vérmérsékletének és pénztárcájának megfelelően. A kiszolgálás fiatal fiúkból áll, semmi profizmus de nagyon segítőkészek, kedvesek.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
Párommal voltunk ott átutazóban és erre a helyre esett a választásunk. Nem a tisztaságáról és nem is a modern dolgokról lesz híres a hely az biztos. A választék viszont nagyon bőséges, rengeteg étel körül választhatunk nagyon gazdaságos és kedvező árakon, ami pozitívum mindenképp! Egyszerű hely egyszerű berendezéssel, egyszerű emberkékkel, semmi extra olyan igazi falusi vendéglő.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bográcsoló / tűzrakóhely használattal, parkolással
2021.06.10. - 2021.08.21.
Zobori Panzió
Zalaszabar
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, gyermek szobával
2021.05.14. - 2021.07.31.
Majerik Hotel
6 nap/5 éjszaka 9.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, relax kert használattal
2021.05.01. - 2021.12.22.
Apartman Bella Panzió
2021.06.21. - 2022.06.22.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2018.11.21. - 2021.12.23.
Magaspart Panzió
Balatonföldvár
3 nap/2 éjszaka 17.640 - 25.780,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.08.31.
Orwa Apartman II.
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Judit Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2021.08.19. - 2021.08.22.
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.038 - 19.602,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellnessrészleg használattal, ősparkkal a Balaton partján
2021.05.18. - 2021.12.31.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 14.396 - 22.430,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2021.12.23.

Szállodák Balatonlelle környékén
Hotel Vital Balatonlelle
Holiday Hotel Csopak Balatonlelle
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)

Rudi Tanya Étterem BalatonlelleX