Rudi Tanya Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 24.

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle vélemények

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk készített étkezéseket színesítettük egy-egy rántott halas/lángosos bódé vagy nívósabb vendéglátóhely látogatásával.
Cegléd
Gyöngyös

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Többször is jártunk már itt, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nem puccos étterem de az árak sem! Az illemhelyek tiszták az ottjártunkkor már felújították. A vendéglős kedves ember, van a la kart,és menü is elég jó áron. A limonádé borzasztó édesítőszer ízű azt nem ajánlom. Az ételek meg érkezéséig a gyerekek játszhattak egy kis játszótéren,gumi ágyal,és egy fa vitorlással.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén nyaraltunk,és mindennap itt fogyasztottuk el az ebédeket. A hely kicsit retró,de nagyszerü ételeket,és kedves kiszolgálást kaptunk. Az italválaszték is megfelelő volt számunkra. A kerthelyiség,és a mosdó is rendben volt. Nem kellett sokat várnunk,hamar hozták a rendelést! Szerintem igazán jó hely ,árban meg adagban a környéken biztos,hogy verhetetlen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Családdal voltunk, nagyon tetszett, hogy mennyire gyermekbarát és állatbarát hely. Az étlap nagyon hosszú jobbnál jobb ételekkel és szerintem Balatoni viszonylatban elfogadható árakkal. Az italkészlet is jó. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek. Csak javasolni tudom bárkinek, biztosan vissza fogok ide térni!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Szeptemberben egy motorostúra alkalmával tértünk be ide ebédelni. Elsőre igazi retro kinézetű kerthelyiségbe léptünk. . . nem voltak vérmes reményeim. . . kellemesen csalódtam. A választék nagy, az árak szerencsére retróban maradtak, a kiszolgálás kedélyes, mosolygós, és nem sznob. Az étel íze frenetikus, az adag nagy, a pincérek kedvesek voltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Családdal jártunk itt augusztusban. 9 felnőtt, 3 gyerek. Telefonon jeleztük, hogy itt költenénk el a vacsoránkat, terített asztal, szívélyes fogadtatás várt. Amíg az ételre vártunk, a gyerekek kiválóan érezték magukat a kerthelyiségben kialakított játszótéren. A felnőttek szinte egy karnyújtásnyira tőlük nyugodtan tudtak beszélgetni.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Amilyen egyszerű és puritán kinézetre olyan bőséges a választék és igazi vendéglátós az üzemeltető. Minden megtalálható az egyszerű menütől kezdve a cápa, békacomb, kenguru, homáron keresztül. Mindenki tud választani vérmérsékletének és pénztárcájának megfelelően. A kiszolgálás fiatal fiúkból áll, semmi profizmus de nagyon segítőkészek, kedvesek.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
Párommal voltunk ott átutazóban és erre a helyre esett a választásunk. Nem a tisztaságáról és nem is a modern dolgokról lesz híres a hely az biztos. A választék viszont nagyon bőséges, rengeteg étel körül választhatunk nagyon gazdaságos és kedvező árakon, ami pozitívum mindenképp! Egyszerű hely egyszerű berendezéssel, egyszerű emberkékkel, semmi extra olyan igazi falusi vendéglő.

Tician71 TOP étteremértékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28.
Retro hangulatú hely, igazi vendéglátós tulajjal! Az ár-érték arány kifejezetten jó. Biztosan máskor is megállunk náluk!
Ezt a helyet nem ajánlom a puccos, óriás tányéron, öklömnyi kompozíziót váró vendégeknek...:-) Valamint azoknak sem, akik egy kerthelyiségben nem tudják elviselni, ha a mellettük lévő asztalnál néha rágyújtanak!

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Park Hotel Balatonlelle
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.23.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.10.31.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2021.07.03.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 10.248,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2020.09.27.
Hotel Pallone
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.09.30.
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2021.07.03.
Palace Hotel
5 nap/4 éjszaka 17.061,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.04. - 2020.08.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nyári programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.23.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 21.050 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2020.12.19.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2020.08.31.
Zobori Panzió
Zalaszabar
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.03.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.

Szállodák Balatonlelle környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonlelle
Holiday Hotel Csopak Balatonlelle
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Rudi Tanya Étterem BalatonlelleX