Rudi Tanya Étterem Balatonlelle
8638 Balatonlelle, Rákóczi út 24.

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle a térképen

Szállások Balatonlelle városában
Wellness csomagok Balatonlelle városában

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Úgy szúrtuk ki a helyet, hogy láttuk a menü árát, ami még Debreceni viszonylatban is kiemelkedően jó. De elszurtuk....1 menü és 1 nagy tálat rendeltünk. A menüvel nem is volt gond. A tál tartalma azonban rágós és alulkészült volt..
Azt ajánlom annak aki oda megy, hogy menüt egyen.

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben. Otthonról hozott és helyben magunk készített étkezéseket színesítettük egy-egy rántott halas/lángosos bódé vagy nívósabb vendéglátóhely látogatásával.
Kôszeg
Gyöngyös

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Többször is jártunk már itt, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nem puccos étterem de az árak sem! Az illemhelyek tiszták az ottjártunkkor már felújították. A vendéglős kedves ember, van a la kart,és menü is elég jó áron. A limonádé borzasztó édesítőszer ízű azt nem ajánlom. Az ételek meg érkezéséig a gyerekek játszhattak egy kis játszótéren,gumi ágyal,és egy fa vitorlással.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatonlellén nyaraltunk,és mindennap itt fogyasztottuk el az ebédeket. A hely kicsit retró,de nagyszerü ételeket,és kedves kiszolgálást kaptunk. Az italválaszték is megfelelő volt számunkra. A kerthelyiség,és a mosdó is rendben volt. Nem kellett sokat várnunk,hamar hozták a rendelést! Szerintem igazán jó hely ,árban meg adagban a környéken biztos,hogy verhetetlen!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Családdal voltunk, nagyon tetszett, hogy mennyire gyermekbarát és állatbarát hely. Az étlap nagyon hosszú jobbnál jobb ételekkel és szerintem Balatoni viszonylatban elfogadható árakkal. Az italkészlet is jó. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek. Csak javasolni tudom bárkinek, biztosan vissza fogok ide térni!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Szeptemberben egy motorostúra alkalmával tértünk be ide ebédelni. Elsőre igazi retro kinézetű kerthelyiségbe léptünk. . . nem voltak vérmes reményeim. . . kellemesen csalódtam. A választék nagy, az árak szerencsére retróban maradtak, a kiszolgálás kedélyes, mosolygós, és nem sznob. Az étel íze frenetikus, az adag nagy, a pincérek kedvesek voltak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Családdal jártunk itt augusztusban. 9 felnőtt, 3 gyerek. Telefonon jeleztük, hogy itt költenénk el a vacsoránkat, terített asztal, szívélyes fogadtatás várt. Amíg az ételre vártunk, a gyerekek kiválóan érezték magukat a kerthelyiségben kialakított játszótéren. A felnőttek szinte egy karnyújtásnyira tőlük nyugodtan tudtak beszélgetni.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
Amilyen egyszerű és puritán kinézetre olyan bőséges a választék és igazi vendéglátós az üzemeltető. Minden megtalálható az egyszerű menütől kezdve a cápa, békacomb, kenguru, homáron keresztül. Mindenki tud választani vérmérsékletének és pénztárcájának megfelelően. A kiszolgálás fiatal fiúkból áll, semmi profizmus de nagyon segítőkészek, kedvesek.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
Párommal voltunk ott átutazóban és erre a helyre esett a választásunk. Nem a tisztaságáról és nem is a modern dolgokról lesz híres a hely az biztos. A választék viszont nagyon bőséges, rengeteg étel körül választhatunk nagyon gazdaságos és kedvező árakon, ami pozitívum mindenképp! Egyszerű hely egyszerű berendezéssel, egyszerű emberkékkel, semmi extra olyan igazi falusi vendéglő.

Legnépszerűbb csomagok Balatonlellén és környékén
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.09.30.
Ács Apartman
2021.04.01. - 2021.09.27.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatfarm látogatással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Tófürdő belépővel, szaunaszeánsszal, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi meglepetés sütivel, karácsonyfa díszítéssel, forralt borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.438 - 24.591,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.12. - 2022.01.02.
Astoria Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.500 - 7.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700 - 4.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 6.750 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.31.
Joó-Elite Apartmanok
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.30.

Szállodák Balatonlelle környékén
Palace Hotel  Balatonlelle
Hotel Vital Balatonlelle
Club Dobogómajor Balatonlelle
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
A Karácsony Cserszegi Csodája (min. 2 éj)

Rudi Tanya Étterem BalatonlelleX