Csak is a Sarok

Sarok Vendéglő BalatonlelleSarok Vendéglő Balatonlelle a térképen

Kiváló 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. augusztus 31.
Balatonlellei nyaralásunk 6. napjának állomása erre a sarki vendéglőre esett melynek a neve Sarok Vendéglő.
Hangulatos kis vendéglő elég sok férőhellyel.Szinte mindenki elsétál e hely mellett,de végül is mi betértünk ide.Első pillantásra drágának tünt ez a hely,de kárpótolt bennünket az elkészült ételek látványa és nem utolsó sorban az íze.Ragu levest és babgulyást kértünk első köben.A mennyisége és az ízvilága is kiváló volt.A gyerekek pizzát és hamburget választottak.Én harcsapaprikást választottal túrós csuszával.Egyszerűen isteni volt.Kedves volt a kiszolgálás.És ahhoz képest hogy sokan voltak,gyorsan elkészültek az ételek.Egy negatívumot tudnék felhozni csak.A lisztet le kellene takarni,hogy a verebek ne csipegessék ki amíg a pizza elkészül.Lehet hogy csak egyszeri eset volt de éppen megláttuk.Összegségében elég nagy adagokat kaptunk.
Sarok Vendéglő Balatonlelle - Étel/italSarok Vendéglő Balatonlelle - Étel/italSarok Vendéglő Balatonlelle - Étel/italSarok Vendéglő Balatonlelle - Étel/italSarok Vendéglő Balatonlelle - Étel/ital
Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel