Dream Apartman Balatonlelle

5Kényelem
5Szolgáltatás
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Senior ajánlat
2024.12.20-ig
Hotel Freya Zalakaros
130.720 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
2024.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz
98.550 Ft / 2 fő / 2 éj-től all inclusive ellátással

Dream Apartman Balatonlelle vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 89 városban járt márFelfedező - 42 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 18.barátokkal járt itt
Idén a barátainkkal való nyaraláshoz ezt az Apartmant választottuk. Fél 2 felé értünk Balatonlellére, de már fogadott is minket a hölgy, akié a szállás volt. Nagyon kedvesen körbevezetett minket, bármi kérdésünk volt válaszolt és ajánlott is a környéken programokat. Az apartman minden egyes szobája modern volt, tiszta és rendezett.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Dream Apartman Balatonlelle - EgyébDream Apartman Balatonlelle - EgyébDream Apartman Balatonlelle - EgyébDream Apartman Balatonlelle - EgyébDream Apartman Balatonlelle - EgyébDream Apartman Balatonlelle - Egyéb
Még több kép (3 db) >>