kicsi87 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsi87 értékeléseit!

Olvasd el kicsi87 étterem értékeléseit!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 28.
Amikor a Bambarában töltöttünk el pár napot, az ebédeinket kint fogyasztottuk el a medencék melletti Beach Bárnál. Első alkalommal párom egy rákos specialitást kért, hát az nagyon gusztusosan nézett ki. Az ára picit drága volt, de az ízek fantasztikusak! Az ott dolgozó fiúk rendesek, illedelmesek, a felszolgálás is megfelelő.
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 26.
PAZAR! ! ! ! ! Először is körbejártuk, nagyon sok választék volt, el kellett azon gondolkoznunk mi után mit együnk! :) Előételek ízlésesen feltálalva, majd 3 fajta leves(mindig volt közte egy gyümölcsleves). Első este gulyást, másodikon karfiol krémlevest ettem. Isteni finom volt. Aztán jöttek a főételek. . . hááát azt sem tudtam mit egyek? !
2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 31.
Augusztusban úgy döntöttünk most először Balatonkenesére megyünk. Nem tudtuk milyen a kínálat, milyen a strand - kipróbáltuk. Nekünk nagyon tetszett, ebben az étteremben ebédeltünk, sokféle választék volt. Baráti társasággal mentünk, többen gyrost ettünk, de volt aki rántott sajtot. Nagyon gyorsan megkaptuk a rendelésünket, és ami azt illeti meglepően finom is volt.
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 30.
Első Kehidán töltött esténken, ezt a helyet választottuk vacsora helyszínnek. Kint ültünk le, ahol élőben szintetizátor mellett énekelt egy úriember, nagyon hangulatos volt. Grill estet tartottak aznap, így kint az udvaron sültek az ételek. De az étlapról mást is lehetett választani természetesen! Én csirkét ettem, barátaink pörköltet és ki lett próbálva a grill étel is.
egész napos séta után itt egy vacsora -

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Állatkerti egész napos séta után, ezt az éttermet néztük ki magunknak. Családdal ékeztünk, kint a teraszon foglaltunk helyet. Picit későn vettek minket észre még így is a pincérek, de végül csak megkaptuk az étlapokat. Szerintem a választékuk bőséges, kellett egy kis idő mire mindenki választott. Külön kiemelném, hogy a Fokhagymás sajtkrémlevesük bacon chipsszel egyszerűen fenséges!
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
A Hotel vendégeiként félpanziós ellátásban volt részünk. A reggelinél kint ülhettünk a terasz részen, ez nagyon jó volt. Egyszerűbb reggelinek mondanám, de a célnak megfelelt. . . tudtunk választani, a felvágottak, kenyerek, joghurtok közül. Esti vacsoránál nem svédasztal volt, a kiválasztott ételt kiporciózva kaptuk (de természetesen nem sajnálták az adagokat a vendégektől).
szülinapi vacsora -

V8 Vendéglő Oroszlány

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 21.
Barátainkkal szülinapozás alkalmával választottuk ezt a helyet. A hely nagyon pazar, igazi amerikai hangulat, nagyon jó díszítések, tökéletes! ! 6-an voltunk, felvették a rendelésünket, annyira nem kellett sokat várnunk. De sajnos az én rendekésem nem úgy érkezett, ahogy az étlapon szerepelt. Kihagyták belőle a brokkolit, ami a csirkemell és a krumpli mellett ott kellett volna, hogy legyen.
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Több napot töltöttünk a városban, barátaink ajánlása után választottuk ezt az éttermet. 9-en érkeztünk oda, de egyből le tudtunk ülni és már vették is fel a rendelésünket. A kiszolgáló hölgy nagyon kedves és barátságos volt, beszélgetett velünk többször is. :) Az ételek kiválasztása gyorsan megtörtént, úgy ahogy azok felszolgálása is.
2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Egy szép téli napon Szentendrén sétálgatva ebédidőben egy éttermet kerestünk. Kinti fedett rész telve volt, belestünk, hogy bent lenne -e szabad hely. . . szerencsénkre volt! Kellemes hangulatú az étterem belülről is. Az étlapról választottunk, bár elég nehezen akarták felvenni a rendelésünket, annyira nem tűnt a pincér barátságosnak, inkább csak olyannak aki kötelezően elvégzi a munkáját és kész.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
A Hotel minden része nagyon ízlésesen berendezett, nem kivétel ez alól a bár rész sem! ! A délutáni süti kínálatkor mi is mindig odamentünk, nekem például ez külön tetszett az ott tartózkodásunk alatt. Még a sarokban lévő sakkozást is kipróbáltuk :) Kipróbáltunk 1-2 italt itt, amit aztán a szobaszámlához irattunk. A kiszolgálás gyors volt, a pultos pedig kedves.