kicsi87 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg kicsi87 értékeléseit!

Olvasd el kicsi87 étterem értékeléseit!

kicsi87 értékelései

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
A Hotel minden része nagyon ízlésesen berendezett, nem kivétel ez alól a bár rész sem! ! A délutáni süti kínálatkor mi is mindig odamentünk, nekem például ez külön tetszett az ott tartózkodásunk alatt. Még a sarokban lévő sakkozást is kipróbáltuk :) Kipróbáltunk 1-2 italt itt, amit aztán a szobaszámlához irattunk. A kiszolgálás gyors volt, a pultos pedig kedves.
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
A szállodában töltöttünk 3 napot, ezalatt félpanziós ellátásban részesültünk. Reggelink bőséges volt, kétszer is végig kellett mennünk, hogy választani tudjunk a sok-sok étel közül. Külön tetszett, hogy amikor teázni szerettünk volna, a teafű mennyiségét mi állíthattuk össze, irtózatosan finom volt. Vacsoránál kedves felszolgálók vettek minket körül.
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Már elutazásunk előtt otthon kiválasztottam ezt az éttermet. Így mikor az ebédre készültünk, egyből arra vettük az irányt. A Hotel éttermében mindenki bátran bemehet ebédelni. A felszolgáló lány nagyon kedves, segítőkész. Én egy szezámmagos csirkét kértem, salátaágyon. Párom pedig lazacot, fekete rizzsel. . . kíváncsian vártuk.
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal. Ezután szépen sorban kikértük a főételeket, mivel 10-en voltunk, picit azért várnunk kellett.
szép időben, szép helyen -

Erzsébet Kilátó Kávézó Budapest

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Párommal tavasszal egy kirándulás alkalmával látogattunk el a kilátóhoz. Mivel szép időnk volt és megszomjaztunk beültünk a kávézóba egy italra. Kint ültünk le, kellemes időtöltés volt. A kiszolgálás megfelelő, nem volt semmire panaszunk. Imádom ezt a helyet. . . el lehet tölteni ott egy egész napot, mármint a közelben. :) Én ajánlani tudom mindenkinek!
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már többször jártunk az étteremben, hol a családdal, hol ketten a Párommal. Sosem csalódtunk sem az ételekben, sem a hangulatban. Legutóbbi alkalommal ment ám a dínom - dánom, zene hangulat fergeteges volt. Ami az ételeket illeti: levesnek cipóban tálalt fokhagymakrémlevest kértünk, másodikként pedig a Shéf által ajánlott fogást(ami akkor spárgával, zöldségekkel tálalt csirkehusi volt, isteni finom Camembert-es sajtmártással) valóban gazdag ízvilág.
2018. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Szülinapot ünnepeltünk a Király utcai Trófeában. Este 9-re érkeztünk és egy benti asztalt kaptunk, 8 főre. A kiszolgáló srác egész végig nagyon vicces volt. Elkezdődött a nagy kajálás. . . rengeteg étel közül tudtunk válogatni, először azt sem tudtam mihez nyúljak. :) Több nagyobb létszámú csoport ült mellettünk, így kissé szétkiabáltuk magunkat azalatt a 3 óra alatt!
welcome drink -

Forza Bár Herceghalom

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Megérkezésünkkor ide ültünk be, mert ajándékba kaptunk egy üdvözlő italt. Párom pezsgőt kért, én narancslevet - kellemesen éreztük magunkat. Amikor odaértünk a bárnál senki sem volt, de pár perc múlva megjelent a pincér fiú. Este kávézni szerettünk volna, nagyon finomat kínáltak, ízlett és közben jól éreztük magunkat. Innentől kezdve ide jártunk kávézgatni.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 7.
Itt tartózkodásunk alatt teljes ellátásban voltunk. Kezdtük első este a vacsorával. Fél órával a nyitás után érkeztünk, meg is látszott, mert tele volt az étterem. De a választék bőséges és tuti mindenki megtalálja a kedvencét. Levest mindig ettünk, finoman fűszerezett, különleges levesek voltak, nem az otthoni megszokott ízekkel.
esti vacsora -

Hamburger Bár Gyula

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16.
Gyulai tartózkodásunk első napján ide jöttünk vacsorázni, mert előtte már hallottunk a helyről. Sok választék közül lehet választani, én Dönert ettem. Kiszolgálással nem volt problémánk, picit többet kellett várnunk, de azért mert nagyon sokan voltak akkor. Párom egy hatalmas burgert evett, majdnem ki is fogott rajta :) A saját készítésű limonádé nagyon finom!