5 nap pihenés a Hotel Francoisban

Hotel Francoise BalatonlelleHotel Francoise Balatonlelle a térképen

Átlagos 2015. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. július 11.
Igazi kánikulát fogtunk ki amikor odaérkeztünk és a földszinten kaptunk szobát. Ami nem is volt gond, sőt abban a melegben kifejezetten előnyös volt. Viszont a neten csak az első emeleti szobák vannak fényképezve nyugati, vagy déli oldalról, a mi szobán pedig keleti fekvésű volt, ami kicsit sötét.
A fürdőszoba elavult és nem újszerű, egyedül a csempe volt új. A zuhanyzórózsa tartója el volt törve, nem lehetett használni, a csaptelep is régi volt. Az ajtók szürkére vannak festve és nem túl szépek. A tisztaság sem volt 100%-os. A szobában TV-t nem lehetett nézni 3 v 4 csatorna volt fogható. (Az is igaz, hogy nem kérdeztük meg, csak magunk próbáltuk ki, nem volt szükségünk a TV-re inkább az internetet használtuk.)

Az utca végén csak mólórész áll rendelkezésre a fürdőzéshez, ami nem mindenkinek a kedvence, többek közt nekünk sem volt az. Mi a mellette lévő utcában találtunk füves területet (ami szintén elég kicsi volt) ott fürödtünk.

Az internetes képek alapján szebb és tisztább szobára, fürdőre számítottunk, ez volt az egyetlen negatívum. A svédasztalos reggeli bőséges volt és a menüválasztásos vacsora is ízletes volt.

A vonat nagyon közel van, szinte a szálloda mellett, ezért akiket zavar éjszaka a zaja, azoknak nem ajánlom.

A személyzet kedves és készséges volt.

Összességében a fentieket figyelembe véve is kellemes napokat töltöttem el két gyermekemmel és valószínűleg vissza is mennék, ha lenne rá lehetősége, de valószínű, hogy I. emeleti szobát kérnék.
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Hotel Francoise további értékelései

2018.08.26gyerekekkel
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. A családi szoba kialakítása is megfelelő volt. A reggeli nagyon szuper volt, bőséges és változatos kínálattal. Összességében nagyon meg voltunk elégedve, azt kaptuk, amire számítottunk.
2018.07.19gyerekekkel
Nagyon szerencsés választás volt ez a szálloda. A szoba egyszerű, nem hivalkodó, kényelmesen elfértünk. A klímára nagy szükségünk volt. A félpanziós ellátás reggelije klasszikus kontinentális, ár-érték arányban tökéletes. Ha jelezzük, speciális étrendhez is igazodnak asztalszervizzel. A...
2018.06.26barátokkal
A szállodában harmadszorra voltunk és a színvonal rohamosan egyre rosszabb. A kerti medencében berohadt falevelek és természetesen nem üzemel. A kert gondozatlan, sehol egy napernyő vagy napágy.A fürdőszoba ablak tiszta madár ürülékes,gusztustalan. Az asztelokon nincs terítő sem az étkezőben sem...
Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel