Hotel Francoise Balatonlelle

Hotel Francoise Balatonlelle
Hotel Francoise BalatonlelleHotel Francoise Balatonlelle
Hotel Francoise BalatonlelleHotel Francoise Balatonlelle

Hotel Francoise Balatonlelle bemutatkozása

A Hotel Francoise Balatonlellén, a parttól mindössze néhány lépésnyire várja a csobbanni, üdülni vágyó vendégeket. A nyüzsgő centrumhoz közel, mégis pihentető környezetben található szálláshely saját kis medencével és a parton napozóstéggel rendelkezik.

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hotel Francoise Balatonlelle vélemények

Kiváló 2018. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor nagyon kedvesen fogadtak bennünket. A családi szoba kialakítása is megfelelő volt. A reggeli nagyon szuper volt, bőséges és változatos kínálattal. Összességében nagyon meg voltunk elégedve, azt kaptuk, amire számítottunk.
2018. július 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerencsés választás volt ez a szálloda. A szoba egyszerű, nem hivalkodó, kényelmesen elfértünk. A klímára nagy szükségünk volt. A félpanziós ellátás reggelije klasszikus kontinentális, ár-érték arányban tökéletes. Ha jelezzük, speciális étrendhez is igazodnak asztalszervizzel.
Gyenge 2018. június 26.barátokkal járt itt
A szállodában harmadszorra voltunk és a színvonal rohamosan egyre rosszabb. A kerti medencében berohadt falevelek és természetesen nem üzemel. A kert gondozatlan, sehol egy napernyő vagy napágy. A fürdőszoba ablak tiszta madár ürülékes,gusztustalan. Az asztelokon nincs terítő sem az étkezőben sem a teraszon.
Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon örültem a családi szoba elhelyezésnek! Két légtér, kis konyha csendes nyugodt környezetben, közel a parthoz centrumhoz! A reggelit bővíteni kellene és a medence is jó lett volna ha felvan töltve! De jövőre is szívesen megyünk!
Kiváló 2017. július 21.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,amit a KIVÁLÓ személyzetnek köszönhetünk! ! Példa értékű a munkájuk! Sok helyen példát vehetnének róluk! ! Az egyetlen kifogásolni való dolog a reggeli! Lehetne változatosabb! A vacsora viszont mindenért kárpótolt,bőséges, és nagyon finom!
Kiváló 2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. Elégedett voltam én és pánrom is úgy a szállással mint a szolgáltatással. Le a kalappal a személyzet előtt nagyon előzékenyek és figyelmessek és udvariassak voltam. Ami még nagyon jól esett hogy kedvessek voltak a kis kutyusomhoz is. Hálás vagyok a kellemes 6 napért. A jövőben is szívessen szállnék meg újra.
Átlagos 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
A tisztaságra több figyelmet kellene fordítani,amivel inkább a szobában volt gond. Az ágyak nagyon kényelmetlenek és igen ramaty állapotúak voltak(pl. szakadt kárpit,nem pár centin az egész ágyon keresztben,törött zuhanyrózsa tartó, törött WC deszka). Az ételek lehettek volna kicsit változatosak, főleg a reggelikre gondolok.
Gyenge 2016. május 24.a párjával járt itt
Hideg, esős májusi hétvégén (10 fok) a fűtést sajnos már leállították, viszont kérésre adtak még egy takarót és hajszárítót is. Egyszerű berendezésű szobák, pormacskával. A reggeli, de főleg a vacsora nagyon gyenge, ajánljuk kihagyni, ha van más lehetőség.
Gyenge 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A múlt héten volt alkalmunk 5 éjszakát tölteni a Hotel Francoise-ban. Sajnos csak padlástérben tudtak bennünket elhelyezni, ami nagyon kényelmetlen és szűkös volt. Egyetlen előnye, hogy volt légkondi. Az ott dolgozók kedvesek voltak, de a szoba tisztasága nagyon kifogásolható volt. A hotel középkategóriásnak tünteti fel magát, de valójában egy-két csillagot érdemelne.
Átlagos 2015. július 11.gyerekekkel járt itt
Igazi kánikulát fogtunk ki amikor odaérkeztünk és a földszinten kaptunk szobát. Ami nem is volt gond, sőt abban a melegben kifejezetten előnyös volt. Viszont a neten csak az első emeleti szobák vannak fényképezve nyugati, vagy déli oldalról, a mi szobán pedig keleti fekvésű volt, ami kicsit sötét.