A kezdetek óta kiváló

Florida Fagyizó BalatonmáriafürdőFlorida Fagyizó Balatonmáriafürdő a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 8.
A nyitás óta végigkísérem a fagyizó sorsát. Amikor megnyitott még nagyon fiatal voltam és a tulaj is kereste a helyét, célközönségét. A kis Tranbantját már távolról meg lehetett ismerni, ahogy jó kedéjét és barátságos kisugárzását is.
Azóta sok minden változott, de ez a hozzáállás nem. A "szivecskés fagyis bácsi" helyett már a lányai, családja viszi a bizniszt, de ő még hátulról ugyanúgy irányít.
A fagylaltjai országos viszonylatban is egyedülállóak és több esetben is díjakat nyert a különféle egyedi fagylaltkölteménnyel. Emiatt alakult ki az, hogy állandóan kígyózó sorok vannak előtte és mindenki meg akarja kóstolni a fagyiját. Csak ajánlani tudom
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Florida Fagyizó további értékelései

2022.09.10a párjával
Kiváló fagylaltozó, a balatoni bringa körút mentén. Biciklitúrán lévőknek érdemes itt megállni és a pihenőt ide tervezni. Sokféle fagylalt kapható, mindenki megtalálja az ízlésének, és az étkezési előírásainak megfelelőt. Mindig tartanak paleo , illetve cukormentes fagylaltot is. Nyári...
2022.08.14családjával
Isteni finom fagylaltok, nagy választék és kedves és gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom ha a Balaton déli partján hűvös finomságot keres. Bárki megtalálja az ízlésének megfelelőt.
2019.08.16a párjával
Ha Balatonmáriafürdő akkor Florida fagyizó. Most jártunk itt először, de nem utóljára. Mennyei fagylaltok, ízorgia. Igaz hogy sokan voltak, de a gyors és kedves kiszolgálás miatt nem vártunk túl sokat. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.