Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő

8647 Balatonmáriafürdő, Vilma u. 12.

Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő a térképen

Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő értékelése:

3. helyezett a 14 balatonmáriafürdői étterem közül
56. helyezett Balatonon - 720 étterem közül

cukrászda, fagyizó

Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Ide sem egyszer mentünk el a bővebb családommal. A fagyijuk (üvegkelyhes is van! ), jégkásájuk friss, ízletes. A kávéjuk is klassz, frissítő. Gyorsan halad a sor, s még szélben, esőben is ki lehet tartani itt a teraszon, amíg jobb idő nem lesz. Sütiik is mutatósak, szemre frissek. (Ezt sajnos nem kóstoltuk. ) Mosdójuk tágas, zárható és igen tiszta, felszerelt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Augusztus forró napjaiban minden esti séta a Pingvin cukrászda felé vezetett -nemcsak minket, hanem sokan másokat is. Bö választék a süteményekböl,kiváló fagylaltok, (230 ft / gombóc) és fagylaltkülönlegességek is. A kiszolgálaás gyors, kedves, a személyzet mosolygós, segitökész. A cukrászda elött praktikus kiülö. Àr-érték arány megfelelö.

Legnépszerűbb csomagok Balatonmáriafürdőn és környékén
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 33.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, wellness tea fogyasztással, masszázs kuponnal, gyermekek részére játszószobával, Wi-Fi internet használattal
2020.12.30. - 2021.01.04.

Szállodák Balatonmáriafürdő környékén
Palace Hotel  Balatonmáriafürdő
Hotel Vital Balatonmáriafürdő
Hotel Wellamarin Balatonmáriafürdő
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Müller-Pingvin Cukrászda BalatonmáriafürdőX