a 15 balatonmáriafürdői étterem közül
étterem, vendéglő

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-09.27.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Pillangó Étterem Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2018. június 21.a párjával járt itt
Csendes és tiszta.Finomak az ételek.A kiszolgálás elsőosztályú és figyelmes.Az árak is elfogadhatóak.Szívből ajánlom azoknak a nyaralóknak akik máriafürdőn töltik a szabadidejüket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 12.a párjával járt itt
kiváló étteremre találtunk Balatonmáriafürdön. Bö választék, normál árak, kitünö hely,kellemes lugas hüsit, jól jelölt dohányzást mellözö asztalok. A gyerekek számára kialakitott játszóhely jól kihasznált, az elhelyezése az udvar belsö részében van. Elöször csak próbaként tévedtünk be a Pillangóba, de azután csakis itt étkeztünk.
Kiváló 2013. augusztus 19.családjával járt itt
Nagyon családias hangulatos kis hely. Az asztalok kialakítása nagyon tetszetős, a dohányzó és nem dohányzó vendégekre is gondoltak. A felszolgáló hölgy nagyon aranyos segítőkész volt. Az ételek nagyon izletesek az étlap kínálata kicsit lehetne bővebb. Készpénzen kívül étkezési utalványt és szép kártyát is elfogadnak áraik elfogadhatóak (nem csillagászatiak). A családnak nagyon tetszet ez az étterem.
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos étterem, főleg az asztalok fölé felfuttatott szőlőlugas tetszett nagyon. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás csúcsszuper :), a felszolgáló hölgy nagyon aranyos és kedves. Különösen tetszett hogy a kerthelyiségben is ki van alakítva "nem dohányzó" rész.
Pillangó Étterem Balatonmáriafürdő - Külső képPillangó Étterem Balatonmáriafürdő - Étel/ital