Vendég1000: Drága és koszos - Pelso Panzió Balatonmáriafürdő

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Drága és koszos

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Számomra elfogadhatatlan, ha egy szállás koszos. A szobában lévő poharak, az étkezésekhez kapott tányérok, evőeszközök az esetek nagy részében koszosak voltak. Előző ételmaradék ráragadva, a késeken az előző vaj maradék láthatóan nem elmosva rendesen. A WC ülőkén valami barnás folt rászáradva. A vízforraló dugig vízkővel, így a reggelihez készített tea vagy kávé egy kis plusz ropogósággal szolgált. A vízforralóban elvileg kéne lennie szűrőnek, de ebben nem volt. Kb 10 éves eszköz lehetett, amit a tulaj nem hajlandó lecserélni, mert arra költeni kellene. A szobákban régi 20 éves 10*10 cm-es kis kocka TV, amin mákosan jön a kép. Wifi hol van, hol nincs, egy erősítőre vagy router-re még be lehetne ruházni. A klímáért, parkolóért plusz felárat kérnek. Melegvíz is mint a mesében, hol volt, hol nem volt. De többnyire nem volt.
Mindezzel nem is lenne baj, ha nem csillagászati árakat kérnének, ennyiből már Horvátországban vagy Olaszországban apartmant lehet bérelni 10 napra.
(A szállást ajándékba kaptuk, egyébiránt nem jöttem volna ide, de már így alakult.) Magát a pihenésemet nem érintette, mert főként a parton voltam, aludni jártam ide, így nem érdekelt nagyon a dolog, de azért kicsit túlzásnak érzem ebben a faluban (hangsúlyozom, nem Siófokról beszélünk) 5 éjszakáért, és ezért a színvonalért a 120ezres szobaárat.

Ennyire tetszett: Gyenge

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdô
Ady Endre u. 72.

2020. július 4.
Voltak fiatal párok kis gyerekekkel, idősebb párok és németek is. Mindannyian jól érezték magukat. Ajánlanám kisgyermekes családoknak, mert nagyon gyermek barát, de pihenni vágyó idősebbeknek is. Ugyanakkor sportolni vágyóknak is, mert van helyben bérelhető bicigli, ping-pong stb. Fizetős strand...

2020. január 2.
Minden tetszett,de kellemes meglepetésként ért a szállásadó kedvessége,segítőkészsége. A szállással és felszereltségével is maximálisan meg voltunk elégedve.

Pelso Panzió, Balatonmáriafürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-28 - 2021-01-03
 - Őszi wellness (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 3.450,-Ft/fő/éj ártól, választható ellátással, kerékpár használattal, wellness terem és medence használattal, kedvezménnyel, klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-04 - 2020-10-30
 - Napi ár 1 főre
2 nap/1 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-10-15 - 2021-10-15