Pelso Panzió Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdő, Ady Endre u. 72.

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő a térképen

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő értékelése:

1. helyezett a 27 balatonmáriafürdői szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő bemutatkozása

A Balaton déli partján, mediterrán környezetben várja vendégeit a Pelso Panzió, Balatonmáriafürdőn. A komfortos, első osztályú szálláshelyet központi elhelyezkedése és wellness szolgáltatásai teszik igazán vonzóvá, de komfortos szobái és a lenyűgöző környezet is igazán impozáns lehet az ide látogató vendégek számára.

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő képei

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 4.
Voltak fiatal párok kis gyerekekkel, idősebb párok és németek is. Mindannyian jól érezték magukat. Ajánlanám kisgyermekes családoknak, mert nagyon gyermek barát, de pihenni vágyó idősebbeknek is. Ugyanakkor sportolni vágyóknak is, mert van helyben bérelhető bicigli, ping-pong stb. Fizetős strand van a közelben. Rossz idő esetén a medence is alkalmas egy kis úszásra.
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Minden tetszett,de kellemes meglepetésként ért a szállásadó kedvessége,segítőkészsége.
A szállással és felszereltségével is maximálisan meg voltunk elégedve.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Számomra elfogadhatatlan, ha egy szállás koszos. A szobában lévő poharak, az étkezésekhez kapott tányérok, evőeszközök az esetek nagy részében koszosak voltak. Előző ételmaradék ráragadva, a késeken az előző vaj maradék láthatóan nem elmosva rendesen. A WC ülőkén valami barnás folt rászáradva. A vízforraló dugig vízkővel, így a reggelihez készített tea vagy kávé egy kis plusz ropogósággal szolgált.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A pünkösdi hosszú hétvégét töltöttem itt a párommal kettesben. A szoba tiszta volt, az ágyak kényelmesek. A tulajdonos kedves, közvetlen, kérésre minden reggel már 8-kor befűtötte a szaunát. Apróbb hiányosságok vannak, pl. a fürdőszobában a mosdó csapjából szinte alig jött a víz, a tus alatt kellett fogat mosnunk. . . nincs megoldva a törülközők teregetése sem.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Kellemes, hangulatos nyaralásban volt részünk, de nem foghatunk mindent a jó időre, ugyanis kellett, hogy a szálláshely ilyen szuper legyen! Profin átgondolt panzióról van szó, ahol a kényelmen és tisztaságon túl az előzékenységre, figyelmességre van helyezve a hangsúly.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Csak jót tudok mondani. Minden mesés volt. Olyan kedves fogadtatásban volt részünk,mint még soha sehol,és ez maradt is. Mindenben a kedvünkben jártak. A szoba kényelmes,hangulatos,tiszta és világos volt. A svédasztalos reggelivel egy "gondunk" volt,olyan bőséges,és választékos volt,alig tudtuk eldönteni,mit együnk.
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 24.
A Pelso Panzió a leírásnak megfelelő szolgáltatásokat nyújtott és mindösszesen pár méterre helyezkedik el a Balaton parttól és strandtól, bőséges és finom reggelivel és vacsorával. A kiszolgálás teljes körű,a légkör családias,a személyzet pedig elképesztően segítőkész! Csak ajánlani tudom!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Húsvéti csomagjuk kedvező ára miatt választottuk a szállást, a sok pozitív értékelés után nyugodt szívvel vágtunk neki az utazásnak.
Nagyon kedves a szállásadó, mindenben a segítségünkre volt.
A csomagban foglalt szolgáltatásokkal teljesen elégedett vagyok.
Remekül éreztük magunkat.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
A családi vállalkozás minden tagja nagyon segítőkész, kedves és figyelmes. A masszázs professzionális szintű voltés a szilveszteri zenekar is! Megoldásra váró probléma a wellness részlegbe és az étterembe lejutás a szobákból, ami csak az udvaron át lehetséges. Jó lenne, ha meg tudnák oldani főképp a téli időszakban, hogy épületen belül, fürdőköntösben mehessenek a vendégek a wellnessbe.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
A klíma használata tetőtéri szoba esetén nem tartozott bele a szolgáltatásba. Strandolás után nem megoldott a törölközők ill. fürdőruhák szárítása. Tetszett, hogy rossz idő esetére azonnal programokat ajánlottak.

Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.29-ig
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 11.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorossal, zenével
2020.12.24. - 2020.12.26.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.09. - 2021.10.29.
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 53.631,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, téli programokkal, élőzenés, táncos estekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.415 - 10.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, sószobával, kreatív kuckóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sztárvendéggel, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Főnix Club Hotel & Wellness
4-6 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Balatonmáriafürdő
8 nap/7 éjszaka 12.271,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Balatonmáriafürdő környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

BalatonmáriafürdőX