Vendég: Szuper zárása az évnek a Pelso Panzióban - Pelso Panzió Balatonmáriafürdő

Szuper zárása az évnek a Pelso Panzióban

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Minden tetszett,de kellemes meglepetésként ért a szállásadó kedvessége,segítőkészsége.
A szállással és felszereltségével is maximálisan meg voltunk elégedve.

Szuper zárása az évnek a Pelso Panzióban - Pelso Panzió Balatonmáriafürdő

Pelso Panzió Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdô
Ady Endre u. 72.

2020. július 4.
Voltak fiatal párok kis gyerekekkel, idősebb párok és németek is. Mindannyian jól érezték magukat. Ajánlanám kisgyermekes családoknak, mert nagyon gyermek barát, de pihenni vágyó idősebbeknek is. Ugyanakkor sportolni vágyóknak is, mert van helyben bérelhető bicigli, ping-pong stb. Fizetős strand...

2019. augusztus 10.
Számomra elfogadhatatlan, ha egy szállás koszos. A szobában lévő poharak, az étkezésekhez kapott tányérok, evőeszközök az esetek nagy részében koszosak voltak. Előző ételmaradék ráragadva, a késeken az előző vaj maradék láthatóan nem elmosva rendesen. A WC ülőkén valami barnás folt rászáradva. A...

Pelso Panzió, Balatonmáriafürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-28 - 2021-01-03
 - Őszi wellness (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 3.450,-Ft/fő/éj ártól, választható ellátással, kerékpár használattal, wellness terem és medence használattal, kedvezménnyel, klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-04 - 2020-10-30
 - Napi ár 1 főre
2 nap/1 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020-10-15 - 2021-10-15