Örök emlék

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd BalatonőszödErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd a térképen

Kiváló 2015. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. április 14.
2015 szeptemberében jártam itt párommal, 3 éjszakát töltöttünk a szállodában.

Aki nem autóval érkezik, annak kicsit komplikáltabb a megközelítés. Mi vonattal érkeztünk, Szemesről kellett begyalogolni az Őszöd határában lévő volt kormányüdülőhöz. Odafelé a Google térkép megzavart minket, de van egy rövidebb út is, a vasútállomás mögött a part mentén, amelyet ezt követően használtunk. Nem vészes, kb 10-15 perc séta.

A gyalogos távolság jelen szálloda esetében azért fontos, mert boltot csak Szemesen talál az ember legközelebb.

A tömegközlekedési megoldások nehézkesek, pl. az északi partra való átjutás, de nem megoldhatatlan.

Első nap még kifogtuk a jó időt, a szoba hatalmas volt, az erkély közvetlen a Balatonra néz, 50 méter.

A szoba megfelelt az elvárásoknak, tágas, kényelmes, azonban a takarítást elhanyagolták. Ez az egy negatívum volt egyébként a teljes ott töltött idővel kapcsolatban. Az ágyak a szállodai standardhoz képest meglepően kényelmesek voltak. Van TV, Wifi, bár ezek engem általában nem érdekelnek. Aki tévézni és netezni akar a Balaton partján, az akár otthon is maradhat...

A személyzet készséges, segítőkész, tájékozott és helyismeretükkel sok jó ötletet adtak nekünk.

Az üdülő hatalmas területen fekszik, gyönyörű szép, már csak körbejárni is felér egy programmal.

Az utószezonra való tekintettel érthető okokból egy-egy szolgáltatás nem működött, de van medencéjük, szaunájuk, konditerműk, sószobájuk, tekepályájuk, kinti sportolásra alkalmas területek és eszközök is. A borozó nyitvatartása mondjuk érdekesen alakult, 10-16 óráig, de addig kifogástalan minőségben.

Az étkezések is élményszámba mentek. Háromszori étkezés. Hideg, meleg reggeli számtalan változatban, főtt ebéd és vacsora is legalább 3-4 féle. Bőséges étkezési lehetőség minőségre és mennyiségre is. Kérés esetén uticsomagot készítenek ha az embernek programja van ezidő alatt. Az étkező gyönyörű szép, közvetlen a balatonra néz, hangulatos zenével.

Összességében teljes mértékben elégedett vagyok és életem egyik legszebb üdülése volt, amit ezúttal is köszönök az ott dolgozóknak. Igazából annyi lehetőséget talál az ember a kikapcsolódásra ezen a helyen, hogyha azt mondanák, hogy egy hétig ki se mozdulhatok az üdülő területéről az sem lenne baj.

Ha tehetném minden évben eltöltenék ott legalább egy hetet.

Akik a TV, wifi, kávéscsésze, vécépapír meg a szomszéd szoba lakói miatt panszkodik annak pedig egyébként sem lehet megfelelni.

Mindenkinek jó pihenést és szórakozást kívánok, aki a jövőben ott kíván megszállni!
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd további értékelései

2017.02.11családjával
A vendégek döntő többségéhez hasonlóan mi is az Erzsébet program keretében jutottunk el ide az Erzsébet Szállodába, szezonon kívül, késő ősszel. Emiatt a Balatonban nyilván nem lehetett fürödni, hiába vízparti a szállás, viszont ezért kárpótolt bennünket a csodálatos park, a békés környezet, az...
2017.01.10gyerekekkel
A medence vize hideg a gyerekeknek,de minden más tökéletes. Bőséges svéd asztal,tágas szobák.
2016.09.27gyerekekkel
A szálloda egy nagy parkban található.Nagyon szép környezetben.A szobák kènyelmesek.A fürdőszoba tisztaságával volt problémánk.A wc kagyló lábazatát mièrt nem takarítják.?Az étterem nagyon szép.A személyzet egyáltalán nem volt segítőkész.Ha kèrtünk valamit ,pl kis kanál helyett...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz