Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd
8637 Balatonőszöd, Hárs utca 11.

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd a térképen

ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vendégek döntő többségéhez hasonlóan mi is az Erzsébet program keretében jutottunk el ide az Erzsébet Szállodába, szezonon kívül, késő ősszel. Emiatt a Balatonban nyilván nem lehetett fürödni, hiába vízparti a szállás, viszont ezért kárpótolt bennünket a csodálatos park, a békés környezet, az őszi Balaton szépsége, no és a számtalan sportolási, szórakozási lehetőség, amely itt a vendégek rendelkezésére áll: fedett uszoda, jakuzzi, szauna, konditerem, pingpong, bowling pálya, csocsó, kint teniszpályák, játszótér.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A medence vize hideg a gyerekeknek,de minden más tökéletes. Bőséges svéd asztal,tágas szobák.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egy nagy parkban található. Nagyon szép környezetben. A szobák kènyelmesek. A fürdőszoba tisztaságával volt problémánk. A wc kagyló lábazatát mièrt nem takarítják. ? Az étterem nagyon szép. A személyzet egyáltalán nem volt segítőkész. Ha kèrtünk valamit ,pl kis kanál helyett nagy kanalat , szó szerint úgy dobták oda.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Idén júniusra tettük családi nyaralásunkat. 4 gyerkőccel és annál nagyobb reményekkel vágtunk neki az ismeretlennek (2 évvel ezelőtti siófoki emlékeink alapján reménykedtünk egy szép nyaralásban). Meg is kaptuk! A szállás remek, az ellátás szuper, a személyzet kedves volt. A tó az épületünktől kb. 20 méterre volt.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Óh, a Balaton, az év minden szakában szívem csücske. . . Balatonöszöd pedig kiemelten - legyen ez a vélemény "politikailag inkorrekt" még akkor is ha szubjektív, de legalább az enyém. Ez a hely nem csak az itt elkurjantott "el. . .

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 6 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet Program keretében töltöttünk fantasztikus 4 napot ezen az üdülőhelyen. Sikerült a nagycsaládos pályázaton nyernünk, amiért ezer köszönet! Végre egy hely, ahol a 3 gyerek elhelyezése nem okozott nehézséget! ! ! Egy akkora apartmant kaptunk a főépületben, hogy igen kényelmesen elfértünk mindannyian.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
2015. októberében jártam itt családommal,az Erzsébet Program keretén belül. 2 pici és egy kamasz gyerekkel voltunk. Amikor odaértünk,nagyon kedvesen fogadtak minket,már a szálloda kapujában. Az ott lévő biztonsági őr kedvesen útba igazított minket,így tényleg minden fennakadás nélkül érkeztünk a recepcióhoz. Kedves Hölgyek,tisztaság fogadott minket.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015 szeptemberében jártam itt párommal, 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Aki nem autóval érkezik, annak kicsit komplikáltabb a megközelítés. Mi vonattal érkeztünk, Szemesről kellett begyalogolni az Őszöd határában lévő volt kormányüdülőhöz. Odafelé a Google térkép megzavart minket, de van egy rövidebb út is, a vasútállomás mögött a part mentén, amelyet ezt követően használtunk.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 5.
2015 októberében az Erzsébet program keretében töltöttem itt 5 napot a párommal.Vonattal mentünk, sajnos sokat kellett gyalogolnunk a szálloda komplexumig. Egy Balatonra néző apartmant kaptunk. Az ellátás kitűnő volt. Lehet kerékpárt bérelni, van uszoda, konditerem, szauna, szolárium, animátor programok. Mi nagyon jól éreztük magunkat.

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
2015 decemberében tölthettünk el 5 napot a barátnőmmel itt, az Erzsébet program jóvoltából. Mindketten súlyosan látássérültek vagyunk. Már az előzetes érdeklődés során, amikor említettem, hogy segítségre lesz szükségünk, készségesen megnyugtattak a recepción, hogy mindenben segítenek. Amikor megérkeztünk, valóban, előkerítettek egy helyi kollégát, aki végigkalauzolt a recepciótól egészen a szállásig.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2020.12.08-ig
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2020.12.08. - 2019.12.08.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.08-ig
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
2020.12.08. - 2019.12.08.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Garai Pi-víz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs- és privát jacuzzi kuponnal, széf használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 21.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szilveszteri programokkal, gálavacsorával, pezsgős koccintással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Andrea Villa
7 nap/6 éjszaka 4.583,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Balatonőszöd környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Hotel Wellamarin Zamárdi
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLAWonderland élőzenével kísért gálavacsorával (min. 2 éj)

BalatonőszödX