Kistehén Burger Étterem Balatonszárszó

a 11 balatonszárszói étterem közül
étterem

Kistehén Burger Étterem Balatonszárszó bemutatkozása

A Kistehén Burger Étterem 2018-ban nyitotta meg kapuit azzal a céllal, hogy egy minőségi vendéglátóhelyet hozzanak létre. Az étterem a Balatoni Ebike Töltőhálózat tagja is, ezzel megcélozva a kerékpárosokat. Az étlapon 14-féle burgert találunk, melyek között szerepel többek között bélszíncsíkos BBQ burger, sajtburger, vegetáriánus burger.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kistehén Burger Étterem Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2022. augusztus 27.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk legelső állomása volt ez az étterem. Lazacos burgert és limonádét fogyasztottam, mindkettő kiváló választás volt, teljesen elégedett voltam vele. Kerthelyiségben foglaltunk helyet ami kellemes volt, hangulatos. A felszolgáló hölgy nagyon kedvesen fogadott bennünket, érti a szakmáját és lelkiismeretesen végzi azt.