Barbara113 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Barbara113 értékeléseit!

Olvasd el Barbara113 étterem értékeléseit!

Barbara113 értékelései

Különleges italok hangulatos helyen -

Cafe Frei Szolnok

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Sajnos az érkezésünkkor nem köszöntött minket a két hölgy, mert épp nevetgéltek valamin. Ezt kicsit rossz néven vettem, viszont utána a kiszolgálás már nagyon kedves volt, így ez nem ront az értékelésem végén. Gyorsan megkaptuk a két rendelt italt és nagyon finomak voltak, bár kaphattunk volna hozzá plusz cukrot vagy tejet, mert nem mindneki ízlése egyforma, ki hogy szereti a kávét.
Kamu kóla, por leves és hagyma mánia -

Gulyás Csárda Visegrád

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
Vasárnap délben érkeztünk az étterembe. Mivel kint nem találkoztunk személyzettel és egyébként is bent ültünk volna le szívesebben, így besétáltunk. A bent lévő hölgy meglepődve (azóta sem értjük miért volt olyan váratlan hogy bemegy 2 vendég) fogadott minket. Elárultuk neki, hogy ebédelni szándékozunk. Azt mondta a benti asztalok foglalva vannak, kint tuunk leülni.
2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Régóta visszajárók vagyunk, többször vettünk már otrtát, szelet sütiket, sósat, karácsonyi aprósütit és fagylaltot is. Ajánlom mindenkinek! Extra hosszú sütis puklt, hatalmas választék. Mindig van valami újdonság és különlegesség. Szépséges kész tortákat is lehet kapni. A fagylaltok között klasszikus és modern ízk is találhatóak és nem húzzák le a gombóc felét!
Átlagos, apróbb hibákkal -

Imregi Vendéglő Cegléd

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Vsárnapi napon voltunk, így kicsit nagyobb volt a forgalom, amire számítottunk is, így előtte foglaltunk asztalt. Az étlapon szereplő fogások nagyon meggyőzőek, gondolkodóba estem, hogy végül melyiket válasszam, mert több tetszetős is szerepelt. Az ételre elfogadható volt az idő, amit várnunk kellett, kb 20 percet.
Bajnok fogások a pincében! -

Bajnok Étterem Szolnok

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 15.
Már régóta vágytam ebbe az étterembe, végre ez is eljött. Asztalt foglaltam előre online. Elsőre meglepődik az ember a bejáratnál, mert egy pincébe kell lemenni. Nagyon szép az étterem, igazi különleges, hangulatos. A pincér kedvesen fogadott minket és a foglalt asztalunkhoz vezetett. Mindenkinek ajánlom a narancsos limonádét, ami frissen facsart narancslével készül, nagyon finom!
Állatbarát hely, klasszikus ízekkel -

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Minden vendéget rögtön belépéskor köszöntöttek és kedvesen érdeklődtek, hogy ebédelni szeretnének-e. Változatos, magyaros ételek, amit egy magyar vendéglőtől vár az ember. Középkategóriás árakkal. Gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, az adag szerintem bőséges volt. A mosdó illatos, felszerelt (a wc fülkében külön papír- és fertőtlenítő adagoló az ülőke fertőtlenítéséhez) és tiszta.
Csodálatos sütemények -

Szilágyi Cukrászda Zalakaros

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon szép kívülről és belülről is a cukrászda. Bőséges választék van süteményekből és tortákból, az ember alig tud választani. Legszívesebben végig kóstoltam volna az összes sütit. Nagyon finom volt amit ettünk, kellően édes, puha és persze szép is. Ár-érték arány teljesen megfelelő. Mindenképp ajánlom mindenkinek!
Alig várom a visszatérést! -

La'Mar Restaurant & Pizzéria Zalakaros

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Jó véleményeket olvastam erről a helyről, így hát utazásunk során be is tértünk ide. Az étterem nem túl nagy, de nagyon hangulatos és szép. (Nyáron kint is vannak asztalok) Rögtön kaptunk is étlapot, illetve menü ajánlást is. Rövid időt kellett csak várunk az ételekre, de az illatok nagyon biztatóak voltak! :) Életem legfinomabb marhapörköltjét ettem, tejfölös hagymás dödöllével.
Fura élmény -

Mák Bistro Budapest

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Párommal jártunk itt, neki ajánlotta egy ismerőse. Megérkezésünkkor egy hátsó, elég sötét helyen kaptunk asztalt, a konyha bejárata mellett. A pincér figyelmes volt, elvitte a kabátunkat. Gourmet étteremről van szó, így nem is számítottunk egy 30 oldalas, klasszikusokkal teli étlapra, de azért a választék véleményem szerint nagyon szegényes.
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Végre egy igazi tematikus étterem! Nagyon szeretek itt enni, mert igazi görög hangulata van a helynek, amihez görög dallamok is hozzájárulnak. Az ételek kiválóak. Változatos étlap, autentikus görög ételekkel, illetve pár magyar étel "görögösítve" :) Bőséges adagok, friss alapanyagok. Mindig kitalálnak valami akciót, érdemes a pincért kérdezni az aktuálisról.