Barbara113
Országjáró - 42 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Fotói
22 fotó

Barbara113 adatlapja

84Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Csipegető  •  Wellness-mániás
Regisztráció2017.06.20
Utoljára itt2021.08.02

Néhány kiemelt értékelés

Átlagos 2019. február 22.a párjával járt itt
Ajándék utalvánnyal érkeztünk februárban 3 napra. Már a megérkezésünk is kicsit kacskaringósra sikeredett, mert a sétányról nem teljesen volt egyértelmű, hogy hol kellene beállnunk az autóval. Majd kerülvén egy nagyot, a hotelek mögötti utcában céloztuk meg a parkolót- remélvén, hogy a mi hotelünkbe kanyarodtunk be, ugyanis arról nincs kiírva hogy melyikhez tartozik.
4Személyzet
4Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
3Szolgáltatások
3Étkezés
4Elhelyezkedés
Kiváló 2018. február 15.a párjával járt itt
Sem én, sem a párom nem vagyunk nagy rajongói a haditechnikának és a repülőknek. Mégis, mivel annyi jót hallottunk erről a helyről, így ellátogattunk. Az ár, ahogy korábban is írták, kicsit magasnak tűnhet elsőre, ha teljes árút vesz az ember és hétvégén érkezik. Viszont 6 éves korig ingyenes a gyerekeknek, és rengetegféle kedvezményes lehetőség van.
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Évfordulónkat ünnepeltük itt Párommal. Igazán olaszos hangulatú, kívülről is szép étterem. Sajnos mivel közel telt ház volt, így nem sétáltam végig az egész éttermen, mert a bejárathoz közel foglaltak nekünk asztalt, de amit láttam az tetszett.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás