Soósné Ildikó: Remek 4 nap a Két Korona Wellnes Hotelben Balatonszá... - Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Remek 4 nap a Két Korona Wellnes Hotelben Balatonszárszón

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
A személyzet átlagon felül nagyon segítőkész, kedves, udvarias. A szálloda tiszta, rendezett. Ami nem tetszett, hogy a fürdőköpeny mellé nem volt külön törölköző, amit a medencéknél használni lehet, illetve, hogy a wifi szolgáltatás nem volt elérhető a szobákban.

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Soósné Ildikó felhasználót?    Igen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó
Csárda u. 18.

2019. szeptember 2.
Kellemes szálloda, tágas teraszos szobákkal, kiváló konyha, jó wellness szolgáltatások, jó elhelyezkedés, közel a strandokhoz. Amin lehetne javítani: kényelmetlen ágy, gyenge wifi, kevés plusz szolgáltatás a wellnessen túli szórakozáshoz (lehetne pl. billiárd, bowling, ping-pong stb.). Nagy...

2019. augusztus 18.
Nagyon jól éreztük magunkat.Tiszta,kényelmes hotelszobák,kedves személyzettel.A wellnes részleg is kitünő.A reggeli és vacsora változatos,bőséges és nagyon finom.A szálloda közel van a Balatonhoz,szép környezetben,mégis csöndes helyen.Visszajövünk még!

2019. július 28.
Kellemes 4 napot töltöttűnk a hotelben. A wellnesz részleg kiváló,nagyon élveztük az élménymedencét. Az ételek finomak, bőségesek, különlegesek. Vegetáriánusként is bőségesen volt választási lehetőségem. A személyzet kedves, segítőkész. Mindenhol tisztaság volt. A wifi nagyon gyenge volt. A...

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel, Balatonszárszó kiemelt csomagajánlatai
 - Télváró és adventi wellness akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-03 - 2019-12-20
 - Napi árak