Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

1. helyezett a 19 balatonszárszói szállás közül
15. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 4.
A hotel kívülről nagyon megnyerő, jó elhelyezkedésű. A személyzet fiatalos, kedves, segítőkész, barátságos.Megérdemlik a dicséretet. Eddigi szállásaink közül ez volt a legkisebb szobánk, fürdőnk. Az ágy iszonyatosan kényelmetlen volt, állandóan szétcsúszott. (guruló láb) A matrac iszonyat puha, nem volt tartása.Nincs szekrény a szobában.
Válasz az értékelésre - 2020. november 6.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük szépen visszajelzését és elismerő értékelését. Számunka megtiszteltetés, hogy Vendégül láthattuk Önöket és kellemes napokat töltöttek szállodánkban. Véleménye fontos számunkra. Az említett részletekre még fokozottabb figyelmet fordítunk.
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Értékesítés (Két Korona Konferencia & Wellness Hotel)

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Válasz az értékelésre - 2020. november 4.
Tisztelt Kiss Jánosné!
Sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Tisztelettel és üdvözlettel:
Két Korona Konferencia és Wellness Hotel csapata
Értékesítés (Két Korona Konferencia & Wellness Hotel)

2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani szerettem volna.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepciós Hölgyek-Urak rendkívül kedvesek, barátságosak és segítőkészek, a személyzet többi tagja is nagyon kedves. A szállás kiváló, az ételek kitűnőek. Ajánlani tudom minden korosztálynak és gyermekes családoknak. Köszönöm.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Az ellátás jó volt,a személyzet kedves,segítőkész,szép tiszta volt minden. Számunkra ami hátrány,hogy az élmény medence vize hideg volt. Teljesen átfáztunk benne, nagyon kellemetlen volt a hidegen bugyborékoló vízben ülni. Valamint a táncverseny sem volt túl jól megszervezve,mert az győzött aki saját magának begyűjtötte az üres szavazó cédulákat, igaz táncolni nem tudott,mert nem állt ki mint nyertes táncolni a haverja ment ki helyette.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Második alkalommal foglaltunk szállást a hotelben. Kellően tiszta, jól felszerelt, barátságos és pihentető, mindenképp ajánlom, ha valaki pár napot szeretne kikapcsolódni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
2020. január elején töltöttünk itt 2 éjszakát. A szálloda nagyon tiszta, a személyzet kedves! A szobában éjjel nagyon meleg van, az ágy és a matrac egyenesen tragikus! A wellness mérete nagyjából megfelelő, de a medence vize, így télen lehetne 2-3 fokkal melegebb. Ez a jakuzzi vizére is értendő! A 3 szaunából kettő működött, és mivel sok vendég volt, nem fértünk be.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Korrekt, nagyon jól szervezett műsorok. Segitőkész személyzet.
Csak a külsős fellépő előadása hagyott hiányérzetet. ( Dér Heni )
Nagyon jól éreztük magunkat ,bár mi már korábban is töltöttünk el ebben a szállodában a pihenésünket, igy ismertük a lehetőségeket.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szobában túl kevés a tárolási lehetőség (szekrény, vállfa, stb. ). A fürdőben semmilyen tárolóhely nincs. A wellnessben nem biztositottak törölközőt csak egy pici szaunalepedőt - négy csillagos helyen a plusz törölköző alap a papuccsal együtt. Szintén a tiszta törölközőnek akár naponta a szobában kérésre ingyenesnek kellene lennie.

2 nap/1 éjszaka 25.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.03.31-ig
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Korona Játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
2 nap/1 éjszaka 10.350 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.07.16-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 56.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Tokajer Wellness Panzió
2021.04.20. - 2021.09.30.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.375,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2021.04.28. - 2021.07.01.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2 nap/1 éjszaka 11.100 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2022.01.21.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.28-ig

Szállodák Balatonszárszó környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

BalatonszárszóX