Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
1. helyezett Balaton-
szárszó

8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

1. helyezett a 16 balatonszárszói szállás közül
8. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
A szoba, amit lakosztálynak neveztek kicsi volt. A szoba érkezéskor nem volt kitakarítva, ágy foltos. Ágynemű húzásért külön szólni kellett, mert érkezéskor nem volt tiszta az ágynemű se (foltos, hajas stb. )
A függöny szakadt volt. A wifi-t 2 óra alatt sikerült beüzemelniük. A wellness részlegen a víz csak éppen melegebb volt a csapvíznél a 36 fok helyett.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
A szolgáltatásokkal, személyzettel megvagyok elégedve. A szoba berendezésénél kifogásolnám, hogy a szék helyett egy kis méretű fotellel biztosítanám a vendégek kényelmét. A matracom sem teljesen szolgálja a kényelmet, süppedős, szinte U alakban ébred az ember. A szálloda elég messze van a központtól , a Balatontól,fent a dombon található, nehéz a megközelítése.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Családdal töltöttük a karácsonyt a szállodában. Nagyon szép, tiszta, tökéletes a szoba. Amit kiemelnék az a wellness-rész,nagyon szép, szórakoztató, kellemes. Az étterem rész nekem kicsit zsúfolt volt,és nem mindíg volt kielégítő a vacsora. Esténként élő zene volt, de mi abból semmit nem hallottunk, mert messze voltunk ültetve.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Régebben már jártunk itt, akkor a főépületben kaptunk szobát, minden szuper volt. Most bár a főépület üres volt, mindenkit az oldalépületben szállásoltak el, ahonnan az ebédlőn keresztül kell járkálni mindenhova. A szoba annyira kicsi, ha valaki odaült az asztal mellé, akkor az ágyon keresztül kellett mászni a szobában. Az ágyak nyekeregnek minden forduláskor.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
5* az értékelés öszességében. A strandtól gyerkőcökkel messze van - kocsi ajánlott. Aki érzékeny rá, az inkább vigyen magával párnát - nem nagyon kényelmes az ottani (inkább párna nélkül aludtunk)
Welness rész nagyon jó, sok élményelemmel. Délelőtt welness, délután Balcsi. Központi strand ajánlott (zöld karszalagot kérni kell a szálloda recepcióról - idegenforgalmi adó kedvezmény a strandra)

mi jövünk vissza :)
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Köszönjük értékelésüket! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és tervezik visszatérésüket. Szeretettel várjuk Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Modern, jól berendezett szobák smart tv- vel, a gyerekek nagy örömére. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mosolygós. A tisztaság kiemelkedő! Nagyon sok balatoni hotelben jártunk már, de a szobák és a közös részek rendben tartása eddig itt volt a legkiválóbb. Az étkeztetés gördülékeny volt, soha nem botlottunk tolakodásba, a szobaszámok szerinti ültetés nagyon megkönnyítette a dolgunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. május 28.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat nálunk, és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Szeretettel várjuk Önöket szállodánkban legközelebb is!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A szálloda nagyszerű, a személyzet rendkívül előzékeny és kedves. Minden problémánkat azonnal orvosolták mindenféle megjegyzés nélkül. Újra fogunk menni, sajnos a gyerekek betegek lettek de erről a szálloda nem tehet, ők mindent megtettek a maguk részéről. Ezúton is köszönet nekik.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
2 éjszakát töltöttünk el a szállodában,ahol remekül éreztük magunkat.A wellness részleg igényeinknek tökéletesen megfelelt,3 éves kislányunk is nagyon jól érezte magát.Az ételek finomak es ízletesek voltak,kedves volt a személyzet,biztos,hogy a jövőben még találkozunk.
Válasz az értékelésre - 2018. március 6.
Kedves Bartos-Balla Zsanett!
Nagyon szépen köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy mielőbb viszont látjuk Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Néhány napot töltöttünk a szállodában párommal. A személyzet rendkívül kedves és barátságos volt. A szállodában nagyon meleg volt - nem fáztunk egy pillanatra sem, szobánk frissen felújított, tiszta. A wellness részlegben minden élmény elemet elindítottak, amint bármelyik vendég lement fürdőzni.
Válasz az értékelésre - 2018. február 19.
Kedves Kata!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait!
Nagy öröm számunkra, hogy ilyen jól érezték magukat nálunk és ennyi pozitív élménnyel távoztak.
A fürdőszobai ablakok sötétítéséről mindenképpen gondoskodni fogunk.
Bízunk benne, hogy hamarosan viszont láthatjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Kedves személyzet kiváló kiszolgálás welness nekem hiányos masszázs tökéletes nagyon jól éreztük magunkat! Jó hogy gondolnak pl. Törököző fürdő köpeny hajszáritó!
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hozzájárulhattunk feltöltődésükhöz.
Szeretettel várjuk Önöket máskor is szállodánkban!

Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.14-ig
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.02.28.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 5.834,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2019.06.19. - 2019.08.20.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 13.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.300 - 31.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.30-ig
Diószeghy-Villa
2019.05.01. - 2019.09.30.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
AAA Apartman Balatonfüred
Érvényes: 2020.01.20-ig
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2019.11.02.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.20-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3-4 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Korona Játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.18-ig

Szállodák Balatonszárszó környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Téli akciós hétköznapok (min. 2 éj)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

BalatonszárszóX