Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

2. helyezett a 19 balatonszárszói szállás közül
27. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Akciós csomagok

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek !

2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani szerettem volna.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A recepciós Hölgyek-Urak rendkívül kedvesek, barátságosak és segítőkészek, a személyzet többi tagja is nagyon kedves. A szállás kiváló, az ételek kitűnőek. Ajánlani tudom minden korosztálynak és gyermekes családoknak. Köszönöm.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Az ellátás jó volt,a személyzet kedves,segítőkész,szép tiszta volt minden. Számunkra ami hátrány,hogy az élmény medence vize hideg volt. Teljesen átfáztunk benne, nagyon kellemetlen volt a hidegen bugyborékoló vízben ülni. Valamint a táncverseny sem volt túl jól megszervezve,mert az győzött aki saját magának begyűjtötte az üres szavazó cédulákat, igaz táncolni nem tudott,mert nem állt ki mint nyertes táncolni a haverja ment ki helyette.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Második alkalommal foglaltunk szállást a hotelben. Kellően tiszta, jól felszerelt, barátságos és pihentető, mindenképp ajánlom, ha valaki pár napot szeretne kikapcsolódni.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
2020. január elején töltöttünk itt 2 éjszakát. A szálloda nagyon tiszta, a személyzet kedves! A szobában éjjel nagyon meleg van, az ágy és a matrac egyenesen tragikus! A wellness mérete nagyjából megfelelő, de a medence vize, így télen lehetne 2-3 fokkal melegebb. Ez a jakuzzi vizére is értendő! A 3 szaunából kettő működött, és mivel sok vendég volt, nem fértünk be.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Korrekt, nagyon jól szervezett műsorok. Segitőkész személyzet.
Csak a külsős fellépő előadása hagyott hiányérzetet. ( Dér Heni )
Nagyon jól éreztük magunkat ,bár mi már korábban is töltöttünk el ebben a szállodában a pihenésünket, igy ismertük a lehetőségeket.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A szobában túl kevés a tárolási lehetőség (szekrény, vállfa, stb. ). A fürdőben semmilyen tárolóhely nincs. A wellnessben nem biztositottak törölközőt csak egy pici szaunalepedőt - négy csillagos helyen a plusz törölköző alap a papuccsal együtt. Szintén a tiszta törölközőnek akár naponta a szobában kérésre ingyenesnek kellene lennie.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
A vendégek ( véleménye 80 % ) medence hőmérséklete hideg volt. Többen kérték, hogy 2 °C növeljék a víz hőmérsékletét a gyerekek miatt, válasz szerintük meg van.

Balatonszárszó
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Hotel Kakadu
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.06. - 2021.02.28.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
Hotel Ovit
3-4 éjszaka 14.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szauna és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.28.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 15.700 - 38.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.30-ig

Szállodák Balatonszárszó környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

BalatonszárszóX