Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
1. helyezett Balaton-
szárszó

8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

1. helyezett a 16 balatonszárszói szállás közül
7. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
5* az értékelés öszességében. A strandtól gyerkőcökkel messze van - kocsi ajánlott. Aki érzékeny rá, az inkább vigyen magával párnát - nem nagyon kényelmes az ottani (inkább párna nélkül aludtunk)
Welness rész nagyon jó, sok élményelemmel. Délelőtt welness, délután Balcsi. Központi strand ajánlott (zöld karszalagot kérni kell a szálloda recepcióról - idegenforgalmi adó kedvezmény a strandra)

mi jövünk vissza :)
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 30.
Köszönjük értékelésüket! Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és tervezik visszatérésüket. Szeretettel várjuk Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Modern, jól berendezett szobák smart tv- vel, a gyerekek nagy örömére. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mosolygós. A tisztaság kiemelkedő! Nagyon sok balatoni hotelben jártunk már, de a szobák és a közös részek rendben tartása eddig itt volt a legkiválóbb. Az étkeztetés gördülékeny volt, soha nem botlottunk tolakodásba, a szobaszámok szerinti ültetés nagyon megkönnyítette a dolgunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. május 28.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat nálunk, és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Szeretettel várjuk Önöket szállodánkban legközelebb is!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A szálloda nagyszerű, a személyzet rendkívül előzékeny és kedves. Minden problémánkat azonnal orvosolták mindenféle megjegyzés nélkül. Újra fogunk menni, sajnos a gyerekek betegek lettek de erről a szálloda nem tehet, ők mindent megtettek a maguk részéről. Ezúton is köszönet nekik.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
2 éjszakát töltöttünk el a szállodában,ahol remekül éreztük magunkat.A wellness részleg igényeinknek tökéletesen megfelelt,3 éves kislányunk is nagyon jól érezte magát.Az ételek finomak es ízletesek voltak,kedves volt a személyzet,biztos,hogy a jövőben még találkozunk.
Válasz az értékelésre - 2018. március 6.
Kedves Bartos-Balla Zsanett!
Nagyon szépen köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy mielőbb viszont látjuk Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Néhány napot töltöttünk a szállodában párommal. A személyzet rendkívül kedves és barátságos volt. A szállodában nagyon meleg volt - nem fáztunk egy pillanatra sem, szobánk frissen felújított, tiszta. A wellness részlegben minden élmény elemet elindítottak, amint bármelyik vendég lement fürdőzni.
Válasz az értékelésre - 2018. február 19.
Kedves Kata!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait!
Nagy öröm számunkra, hogy ilyen jól érezték magukat nálunk és ennyi pozitív élménnyel távoztak.
A fürdőszobai ablakok sötétítéséről mindenképpen gondoskodni fogunk.
Bízunk benne, hogy hamarosan viszont láthatjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Kedves személyzet kiváló kiszolgálás welness nekem hiányos masszázs tökéletes nagyon jól éreztük magunkat! Jó hogy gondolnak pl. Törököző fürdő köpeny hajszáritó!
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hozzájárulhattunk feltöltődésükhöz.
Szeretettel várjuk Önöket máskor is szállodánkban!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Teljes mértékben meg vagyunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Kedves kiszolgálás, tisztaság, kellemes környezet. :)
Annyi észrevételünk van, hogy az ágyak matracai (nekünk) túl puhák voltak, illetve a svédasztalos wellness ebéd (főzelékek, levesek) kínálatát mi kicsit szélesítenénk. Összességében azonban a hotel felülmúlta várakozásainkat, bátran ajánljuk mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2018. január 23.
Nagyon szépen köszönjük értékelésüket! Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk. Javaslataik és észrevételeik fontosak szállodánk fejlődéséhez, ezért mindenképpen átbeszéljük őket, és lehetőségeinkhez mérten változtatunk/javítunk rajtuk.
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is szállodánkban!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 20.
Csendes helyen van a hotel, pihenésre ideális. A parkolásért külön díjat nem számítanak fel. A hotel szobája jól felszerelt tiszta, szép, csak az ágymatrac kicsit kényelmetlen, puha. A reggeli és a vacsora kínálat sokfajta, bőséges, nagyon ízletes ételekkel. Udvarias kiszolgálás. A wellness részleg tágas, tiszta. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Tetszett: a személyzet udvarias, segítőkész.A reggeli és a vacsora mennyisége és mi-

nősségével meg voltunk elégedve.

Kifogás: nincs hűtő és zavart az erkélyen való dohányzás.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük értékelését!
Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Hamarosan a még hiányzó minibárjaink is beszerzésre kerülnek.
Reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Nagyon jó wellnwss hotel.Kiemelném a konyhájukat.Nagyon ízletesek voltak az ételek. Jó a vellness részlegük, a személyzet segitőkész.Ami nem tetszett,hogy a szobában nagyon meleg volt,az erkélyajtót éjjel-nappal nyitva kellett tartani.Ezzel együtt remekül éreztük magunkat.Jövünk máskor is.
Válasz az értékelésre - 2018. január 5.
Köszönjük véleményüket!
Örömmel látjuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal!
Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

Balatonszárszó
2-4 éjszaka 28.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, szilveszteri gálavacsorával és programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.28. - 2019.01.01.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2019.06.20. - 2019.08.22.
Szőlő Vendégház Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 38.250,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
Sissi Panzió
Vonyarcvashegy
2019.06.01. - 2019.09.30.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 14.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázsutalvánnyal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.07. - 2018.12.09.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 6.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 8.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.27. - 2018.12.30.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.16-ig

Szállodák Balatonszárszó környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Téli álom árak (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

BalatonszárszóX