Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
1. helyezett Balaton-
szárszó

8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

1. helyezett a 16 balatonszárszói szállás közül
7. helyezett Balatonon - 1080 szállás közül

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Modern, jól berendezett szobák smart tv- vel, a gyerekek nagy örömére. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, mosolygós. A tisztaság kiemelkedő! Nagyon sok balatoni hotelben jártunk már, de a szobák és a közös részek rendben tartása eddig itt volt a legkiválóbb. Az étkeztetés gördülékeny volt, soha nem botlottunk tolakodásba, a szobaszámok szerinti ültetés nagyon megkönnyítette a dolgunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. május 28.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat nálunk, és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Szeretettel várjuk Önöket szállodánkban legközelebb is!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
A szálloda nagyszerű, a személyzet rendkívül előzékeny és kedves. Minden problémánkat azonnal orvosolták mindenféle megjegyzés nélkül. Újra fogunk menni, sajnos a gyerekek betegek lettek de erről a szálloda nem tehet, ők mindent megtettek a maguk részéről. Ezúton is köszönet nekik.
Válasz az értékelésre - 2018. április 11.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk és hozzájárulhattunk kellemes kikapcsolódásukhoz.
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 3.
2 éjszakát töltöttünk el a szállodában,ahol remekül éreztük magunkat.A wellness részleg igényeinknek tökéletesen megfelelt,3 éves kislányunk is nagyon jól érezte magát.Az ételek finomak es ízletesek voltak,kedves volt a személyzet,biztos,hogy a jövőben még találkozunk.
Válasz az értékelésre - 2018. március 6.
Kedves Bartos-Balla Zsanett!
Nagyon szépen köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk benne, hogy mielőbb viszont látjuk Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Néhány napot töltöttünk a szállodában párommal. A személyzet rendkívül kedves és barátságos volt. A szállodában nagyon meleg volt - nem fáztunk egy pillanatra sem, szobánk frissen felújított, tiszta. A wellness részlegben minden élmény elemet elindítottak, amint bármelyik vendég lement fürdőzni.
Válasz az értékelésre - 2018. február 19.
Kedves Kata!
Nagyon szépen köszönjük kedves sorait!
Nagy öröm számunkra, hogy ilyen jól érezték magukat nálunk és ennyi pozitív élménnyel távoztak.
A fürdőszobai ablakok sötétítéséről mindenképpen gondoskodni fogunk.
Bízunk benne, hogy hamarosan viszont láthatjuk Önöket szállodánkban!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Kedves személyzet kiváló kiszolgálás welness nekem hiányos masszázs tökéletes nagyon jól éreztük magunkat! Jó hogy gondolnak pl. Törököző fürdő köpeny hajszáritó!
Válasz az értékelésre - 2018. február 13.
Köszönjük értékelését!
Örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hozzájárulhattunk feltöltődésükhöz.
Szeretettel várjuk Önöket máskor is szállodánkban!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Teljes mértékben meg vagyunk elégedve a hotel szolgáltatásaival. Kedves kiszolgálás, tisztaság, kellemes környezet. :)
Annyi észrevételünk van, hogy az ágyak matracai (nekünk) túl puhák voltak, illetve a svédasztalos wellness ebéd (főzelékek, levesek) kínálatát mi kicsit szélesítenénk. Összességében azonban a hotel felülmúlta várakozásainkat, bátran ajánljuk mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2018. január 23.
Nagyon szépen köszönjük értékelésüket! Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk. Javaslataik és észrevételeik fontosak szállodánk fejlődéséhez, ezért mindenképpen átbeszéljük őket, és lehetőségeinkhez mérten változtatunk/javítunk rajtuk.
Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is szállodánkban!

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 20.
Csendes helyen van a hotel, pihenésre ideális. A parkolásért külön díjat nem számítanak fel. A hotel szobája jól felszerelt tiszta, szép, csak az ágymatrac kicsit kényelmetlen, puha. A reggeli és a vacsora kínálat sokfajta, bőséges, nagyon ízletes ételekkel. Udvarias kiszolgálás. A wellness részleg tágas, tiszta. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Tetszett: a személyzet udvarias, segítőkész.A reggeli és a vacsora mennyisége és mi-

nősségével meg voltunk elégedve.

Kifogás: nincs hűtő és zavart az erkélyen való dohányzás.
Válasz az értékelésre - 2018. január 8.
Köszönjük értékelését!
Örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szállodánkkal.
Hamarosan a még hiányzó minibárjaink is beszerzésre kerülnek.
Reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Nagyon jó wellnwss hotel.Kiemelném a konyhájukat.Nagyon ízletesek voltak az ételek. Jó a vellness részlegük, a személyzet segitőkész.Ami nem tetszett,hogy a szobában nagyon meleg volt,az erkélyajtót éjjel-nappal nyitva kellett tartani.Ezzel együtt remekül éreztük magunkat.Jövünk máskor is.
Válasz az értékelésre - 2018. január 5.
Köszönjük véleményüket!
Örömmel látjuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal!
Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 4.
Rendkívül jól esett, hogy a vonattal utazókra is gondoltak transzfer szolgáltatásukkal. A szálloda szép, környezete ápolt, a dolgozók figyelmesek, ápoltak. Az elkészített ételek tálalása, frissessége, változatossága étvágy gerjesztő. Az étlapról választható ételek közül a kétszemélyes ajánlatuk ízben tálalásban és mennyiségben is 5 csillagot érdemelne.
Válasz az értékelésre - 2018. január 5.
Köszönjük véleményüket!
Örömmel látjuk, hogy elégedettek voltak szállodánkkal!
Várjuk Önöket máskor is szeretettel!

Balatonszárszó
4-6 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszóház használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.06. - 2018.08.26.
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.03. - 2018.07.06.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
7 nap/6 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2018.06.20. - 2018.08.21.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyógybarlang igénybevételével, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.08.31.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 10.625 - 21.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, parkolással, internettel
2018.06.14. - 2018.12.31.
Aura Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.000 - 39.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus bekészítéssel, aquabárral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.21. - 2018.12.21.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 26.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, hintózással vagy masszázzsal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.31.
Somogy Kertje Szabadidő- és Rendezvényközpont
Bonnya
2-5 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna, medence és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.02.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
2-4 éjszaka 22.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, ajándék matraccal, animációs és fitnesz programokkal, játszóház használattal
2018.07.08. - 2018.08.25.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 3.450 - 6.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.22. - 2019.06.22.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.07.01.

Szállodák Balatonszárszó környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Sungarden wellness pihenés főszezonban (min. 2 éj)

BalatonszárszóX