Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó ★★★★

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
1. helyezett Balaton-
szárszó

8624 Balatonszárszó, Csárda u. 18.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó a térképen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó értékelése:

1. helyezett a 17 balatonszárszói szállás közül
8. helyezett Balatonon - 1102 szállás közül

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó bemutatkozása

A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb üdülőövezetében helyezkedik el, Budapestről egy óra alatt lehet megközelíteni az M7-es autópályán. A családias szálloda 2008 október közepén nyitotta meg új szállodai szárnyát, melyben kialakításra került egy wellnessközpont.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó képei

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Mindent a leírtaknak megfelelően kaptunk. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A személyzet kedves és segítőkész volt.
Wellness részleg is kellemes volt, nem csalódtunk, máskor is visszamennénk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
A szoba elhelyezkedése nem volt jó, mivel Ék-i tájolása miatt max. reggel 7-ig sütött be a nap majd végig árnyékban voltunk. De: a személyzet udvariassága, kedvessége, a maximális ellátás kárpótolta némileg a fenti hiányosságot. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
1 éjszakára tökéletes lehet, de 2 főnek 5 éjszakára kényelmetlenül kicsi a teljesen csupasz falú szoba amibe még egy pici hűtőszekrény sincs. . . . a bútorok nem praktikusak, kevés a pakolóhely. . . egy kép, vagy egy falióra sokat javítana a hangulaton. Mind 2 ágy törött aljú, iszonyatos hangja van minden mozdulatnál. . aludni nem lehet.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
A wellness rész kicsi volt, így ha több gyerekes család lement fürdeni nem lehetett elférni, pihenni. A falak papír vékonyak, mindent áthallani a másik szobából. A reggeli finom volt, a személyzet kedves volt.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A hotel személyzete nagyon kedves. A szobák kényelmesek és szép tiszták. Az étel nagyon finom és bőséges.Az ár és érték arány szerintem nagyon jó.Bárkinek merem ajánlani kisgyerekkel is.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Köszönjük pozitív értékelésüket!
Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk és hozzájárulhattunk kellemes pihenésükhöz.
Legközelebb is szeretettel várjuk Önöket szállodánkban!
Vinkler-Tóth Mária (Két Korona Konferencia & Wellness Hotel)

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7.
Másodszor jártunk a szállodába. Most is mindennel meg voltunk elégedve. Kedves személyzet és tisztaság fogadott bennünket.Bőséges volt az ételválaszték. A welnesrészleg is nagyon jó.Csend és nyugalom van a szállodában igazán ki tudtuk magunkat pihenni.Ha tehetjük máskor is visszajövünk ide. Mi csak ajánlani tudjuk másoknak is a szállodát.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
A szoba, amit lakosztálynak neveztek kicsi volt. A szoba érkezéskor nem volt kitakarítva, ágy foltos. Ágynemű húzásért külön szólni kellett, mert érkezéskor nem volt tiszta az ágynemű se (foltos, hajas stb. )
A függöny szakadt volt. A wifi-t 2 óra alatt sikerült beüzemelniük. A wellness részlegen a víz csak éppen melegebb volt a csapvíznél a 36 fok helyett.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
A szolgáltatásokkal, személyzettel megvagyok elégedve. A szoba berendezésénél kifogásolnám, hogy a szék helyett egy kis méretű fotellel biztosítanám a vendégek kényelmét. A matracom sem teljesen szolgálja a kényelmet, süppedős, szinte U alakban ébred az ember. A szálloda elég messze van a központtól , a Balatontól,fent a dombon található, nehéz a megközelítése.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Családdal töltöttük a karácsonyt a szállodában. Nagyon szép, tiszta, tökéletes a szoba. Amit kiemelnék az a wellness-rész,nagyon szép, szórakoztató, kellemes. Az étterem rész nekem kicsit zsúfolt volt,és nem mindíg volt kielégítő a vacsora. Esténként élő zene volt, de mi abból semmit nem hallottunk, mert messze voltunk ültetve.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 24.
Régebben már jártunk itt, akkor a főépületben kaptunk szobát, minden szuper volt. Most bár a főépület üres volt, mindenkit az oldalépületben szállásoltak el, ahonnan az ebédlőn keresztül kell járkálni mindenhova. A szoba annyira kicsi, ha valaki odaült az asztal mellé, akkor az ágyon keresztül kellett mászni a szobában. Az ágyak nyekeregnek minden forduláskor.

Balatonszárszó
4-6 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2019.08.31.
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, desszert és wellness kuponnal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.26-ig
Holiday Resorts
Balatonszárszó
5 nap/4 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, bowling pálya használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.06. - 2019.05.31.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2019.06.19. - 2019.08.20.
Veszprém
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, korai érkezéssel és késői távozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 22.350,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs-kuponnal, szabadidős szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.07-ig
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 13.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.960 - 28.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitnesz terem használattal, változatos sportprogramokkal, élőzenés estekkel, gyermek programokkal, internettel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Balatonszárszó
2-3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszert kuponnal, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.

Szállodák Balatonszárszó környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Frissítő tavasz (min. 2 éj)

BalatonszárszóX