vargaemmi: Csoportos feltöltődés a Két Koronában - Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Csoportos feltöltődés a Két Koronában

2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

Szeretnéd követni vargaemmi felhasználót?    Igen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó
Csárda u. 18.

2020. november 4.
A hotel kívülről nagyon megnyerő, jó elhelyezkedésű. A személyzet fiatalos, kedves, segítőkész, barátságos.Megérdemlik a dicséretet. Eddigi szállásaink közül ez volt a legkisebb szobánk, fürdőnk. Az ágy iszonyatosan kényelmetlen volt, állandóan szétcsúszott. (guruló láb) A matrac iszonyat puha,...

2020. szeptember 21.
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek. Csak ajánlani tudom mindenkinek !

2020. augusztus 23.
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani...

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel, Balatonszárszó kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 25.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020-10-28 - 2021-03-31
 - Évindító wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Korona Játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-03-31
 - Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-11 - 2021-03-28