Kiss Gitta: Pihentető napok a Két Koronában Balatonszárszón - Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó

Pihentető napok a Két Koronában Balatonszárszón

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21.
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek.
Csak ajánlani tudom mindenkinek !

Szeretnéd követni Kiss Gitta felhasználót?    Igen

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
8624 Balatonszárszó
Csárda u. 18.

2020. szeptember 14.
Finom ételek,bőséges választék,a welness részleg is nagyon jó ,tisztaság van,a személyzet barátságos,segítőkész .Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

2020. augusztus 23.
Tetszett, hogy a gyönyörű, új építésű szállodában tágasak voltak a szobák és kényelmes volt az ágy. Hatalmas teraszunk volt, ez szintén remek volt. Az étel nagyon finom és változatos volt, gratulálunk a séfnek és segítőinek! Egyszer fordult elő, hogy elfogyott a kalács, amiből fogyasztani...

2020. március 10.
A recepciós Hölgyek-Urak rendkívül kedvesek, barátságosak és segítőkészek, a személyzet többi tagja is nagyon kedves. A szállás kiváló, az ételek kitűnőek. Ajánlani tudom minden korosztálynak és gyermekes családoknak. Köszönöm.

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel, Balatonszárszó kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter Wolf Katival és Aranyosi Péterrel (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wolf Kati show műsorral, Aranyosi Péter dumadélutánnal, szilveszteri gálavacsorával és élőzenével, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-30 - 2021-01-03
 - Télváró és adventi wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-12-13
 - Őszi wellness akció a Balatonon (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-10-30