SDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó

3,9
a 20 balatonszárszói szállás közül
Ifjúsági szállás, Szálloda minősítés alatt
SDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó
SDG Családi Hotel & Konferencia Központ BalatonszárszóSDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó

SDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó bemutatkozása

Az SDG Családi Hotel, Ifjúsági Szállás & Konferencia Központ Balatonszárszón, a Balaton déli partján, Budapesttől kb. 1 órányi távolságra található. A komplexumtól mindössze 300 méterre fekszik a település legkedveltebb szabad strandja.
A szálloda 2 hektáros, szépen parkosított környezetben található.

Két Korona Hotel Balatonszárszó - Tavaszi wellness akció a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

SDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó vélemények

Kiváló 2017. október 13.kollégákkal járt itt
A hely szellemével és jellegével teljesen egyező volt a tapasztalatom itt. Családias és szeretetteli, hisz figyelmet, kényelmet, egyben békés nyugalmat áraszt a hotel. Nem csak gyönyörű panoráma és a Balaton közelsége teszi vonzóvá a helyet. A mérhetetlen udvarias ellátás. . . figyelem, a finom ételek egyaránt kivívták az elismerésem.
Szörnyű 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
A szoba kényelmes és tiszta volt. A személyzet mogorva és rezzenéstelen arcú. Az ételek hidegek,választék szinte nincsen és ami van,abból nagyon kevés. Volt olyan nap,amikor petrezselymes burgonya tócsival volt a vacsora. A teához a víz hideg volt. Semmi program. Senkinek nem ajánlom.
Átlagos 2016. augusztus 17.egyedül járt itt
Erzsébet utalvánnyal voltam egyedül nyaralni. 5 nap csend és nyugalom, főleg a hosszú gyaloglás után, mivel minden távol van a szállodától. Éppen vágányzár volt, ezért csak busszal, autóval lehetett bejárni a környéket. A szálloda személyzete udvarias, a kiszolgálás megfelelő volt, lehetett volna többféle étel választék.
SDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó - Külső képSDG Családi Hotel & Konferencia Központ Balatonszárszó - Környék
Kiváló 2016. július 5.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztem magam a szálodába a személyzet kedves volt. az ételek finomak. csak a közlekedés nem jó nehéz eljutni egy kirándulásra. a balaton kissé messze van. de egy üdülőtársamnak aki amatör énekes mi nagyon jól éreztük magunkat mert kihasználtuk hogy szinpad és székek vannak a szállóba csodálatos nótaestet tartott a győrből jött Marika akinek csodálatos hangja van ni boldogan halgattuk sőt vele együtt énekeltünk és még táncra is perdültünk.
Kiváló 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
3 napot 2 éjszakát töltöttünk itt párommal és a 11 éves lányommal szilveszterkor. Az egész szállodát családias légkör lengi körül. December 30-án karaoke partyval szórakoztattak minket. A gyerekeknek külön programokat is szerveztek. ,szilveszter este pedig ünnepi vacsora,retró disco,tűzijáték volt a fő program.
Gyenge 2015. augusztus 11.családjával járt itt
Mozgássérült családtaggal voltunk itt az "erzsi" programban. Elképesztő, hogy az akadálymentesített szobák a meredeken dombos szálloda legalsó szegletében vannak, így a tolókocsival minden étkezésnél és egyéb utak miatt is, durva hegyet kell mászni! ! ! A szobák modernek, szépek, kivéve a százéves tévét és a nagyon gyenge csatornaválasztékot.
Átlagos 2014. június 7.a párjával járt itt
Családias fogadtatás, udvarias személyzet. Kitűnő szakáccsal rendelkeznek, az ételek minősége kiváló, bár a választék szűk. Szaunával is rendelkeznek, de oda be kell jelentkezni, ami nem felel meg a kor igényeinek. A központtól nincs nagyon messze. Aszobák új hatásuak, nagyon tágasak és kényelmesek.
Kiváló 2014. április 22.családjával járt itt
Nagynénémmel 3 napot töltöttünk el 2013 augusztusában Balatonszárszón az SDG Hotelben. Csodálatos volt! ! A mai napig visszasírom! ! Mondtam is, hogy nem kell ide Honolulu, boldog lehet a magyar ember Balatonszárszón is! ! A szállás csodálatos volt. Modern szoba, szobaajtó, zuhanyozórészleg. Kellemes ágy.
Kiváló 2013. október 3.családjával járt itt
Mindenkinek nagyon tudom ajánlani! :) Mi 3 gyerekes családként érkeztünk, és egy hetet töltöttünk el. Esténként társasoztunk, ping-pong meccseket vívtunk, vagy csocsóztunk és biliárdoztunk. A személyzet kedves és gyors volt, az ételek pedig nagyon finomak!