Erzsébet Sz. siófok

Erzsébet Sz. siófok adatlapja

Juniusba csodálatos 6 napot töltöttem a siófoki erzsébet hotelbe. a 63 -ik születésnapomat ott ünnepeltem azt emlékezetessé varázsolták nekem. torta és apró kis meglepivel köszöntöttek. a személyzet leste kívánságainkat. az ételek nagyon
finomak voltak. én az 1 helyezést nekik adnám.
vonattal utazok étterembe ritkán járok.
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2017.06.12

Kiváló 2016. január 10.barátokkal járt itt
Nagyon jó volt minden étel finom volt udvarias kiszolgálás a mosdó is szép tiszta volt. megbeszéltük a nőnapot is itt fogjuk tartani. a hangulat nagyon jó volt. az árak nem magasak elfogadhatóak voltak, a kávéjuk nagyon finom. jó munkát kívánok nekik 2016-ban is. mindenkinek ajánlani tudom ha egy kellemes estét akar eltölteni akár családjával akár barátokkal.
Kiváló 2014. július 25.egyedül járt itt
Nagyon kényelmes hely, a kiszolgálás kifogástalan a személyzet nagyon kedves az árak jók a szoba tiszta és nagyon kényelmes, a szolgáltatások nagyon jók az étkezés kulturált körülmények között az ételek finomak. Sajnos a fényképező gépet otthon felejtettem igy képet nem tudtam csinálni szívesen menék máskor is ha lehetőségem lenne rá.
Kiváló 2015. július 14.egyedül járt itt
ndékként kaptam a fiamtól egy 3 napos welnest, nagyon messziről utaztam kicsit hamarabb érkeztem a személyzet nagyon kedvesen fogadott rögtön felmehettem a szobába, egy kis felfrisülés után már mentem welnesselni. A személyzet nagyon kedves, az ételek finomak, a szobába müködött a tv, hajszáritó az ágy is kényelmes volt.