Cighard Zsanett : Wellness Hotel Szindbád - Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 6.
Hotel szép . Wellness hotel kiváló lehetőségeket kínál kikapcsolódásra idősebbek és fiatalok számára is.Személyzet kedves és készséges.Ételek kitűnőek és izletesek.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Remek napokat töltöttünk itt el

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Cighard Zsanett felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
8636 Balatonszemes
Árnyas fasor 1.

2020. július 8.
Nem tisztáztuk előre a szoba elhelyezkedését, a harmadik-tetőtér szinten volt a szoba, amely már nekünk magas volt. Ezen kívül minden nagyon megfelelt, köszönjük!

2020. május 14.
Ebben a bezártságban, már nem bírtunk magunkkal és 1 óra leforgása alatt eldöntöttem, hogy elindulunk. Na de hová ? A neten kinéztem a Szinbád Hotelt, és útra keltünk. Nagyon szívélyesen és szeretettel vártak bennünket. Kicsit laza a stílusom tudom, de szeretek mindenkivel tegeződni bocsi,...

2020. február 13.
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában a férjemmel, általában mindennel elégedettek voltunk, a szoba megfelelő volt, a wellness nagyon szépen van kialakítva, a masszázzsal nagyon elégedettek voltunk, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet udvarias és készséges volt.

Wellness Hotel Szindbád, Balatonszemes kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári sláger (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-28 - 2020-09-01
 - Nyárvégi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-01 - 2020-10-04
 - Pihenés augusztusban