hamahoma: Gondtalan nyaralás Balatonszemesen - Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Gondtalan nyaralás Balatonszemesen

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Külön elismerés Dorina nevü recepciós kollégájuknak kedvességéért és segítőkészségéért. Kiváló volt a műsorválaszték a kábeltévén. A szoba légkondicionálását javítani kellene, mert huzamosabb időn keresztüli működése esetén égett szag jött az egységből, teljesítménye gyenge volt ilyen hőséghez.

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni hamahoma felhasználót?    Igen

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
8636 Balatonszemes
Árnyas fasor 1.

2019. június 30.
Húsvétkor jártunk a Szindbádban először, kellemessen töltöttük el az időt, jók voltak a programok. Mindkét alkalommal a kiszolgálás tökéletes volt. A velness részleg megfelelő volt. Ezek után úgy döntöttünk, hogy több alakalommal is visszatérünk és hiszünk abban, hogy máskor is remek időtöltésben...

2019. május 13.
A szálláshelyen voltunk már több évvel ezelőtt is többször, és látványos volt most a színvonal csökkenés. Felújítás nem történt az elmúlt kb. 7 évben. A víz feljött a zuhanyzóban, a redőny nem működött, le volt szakadva a fiók a szekrényben stb. Illetve a wellness nyitva tartása (reggel 9-től,...

2019. május 2.
Már tobbszor jártunk itt, párommal és az egész családdal is. Gyermekbarát hely maximálisan. A gyermek nyugodtan játszhat a parkban, a játszóházban. Kinti pihenés, welnes , bicikli.... Párommal 5 napot toltottunk itt áprilisban, maximális pihenés, szép kornyezet, finom ételek, kedves személyzet....

Wellness Hotel Szindbád, Balatonszemes kiemelt csomagajánlatai
 - Szilveszter (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri élőzenés mulatsággal, tombolasorsolással, éjfélkor pezsgős koccintással, újévköszöntő falatozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-30 - 2020-01-02
 - Nyár végi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-09-29
 - Őszi wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-29 - 2019-10-25