F. Kriszta: Wellness Hotel Szindbád - Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Kulcsátadás után derült ki, hogy volt egy kis keveredés.
Négyágyas szoba helyett, háromágyas szobát kaptunk,amit hamar orvosoltak, elnézést kértek, sőt kártalanítottak bennünket.
Amit hiányosságként említenék, az a szúnyogháló, és a klíma.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

Kényelem (szoba): Átlagos
Étkezés:

Szeretnéd követni F. Kriszta felhasználót?    Igen

2020. július 29. - Wellness Hotel Szindbád válasza F. Kriszta értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük a véleményét! Örülünk, hogy összességében kedvező volt a vélemények! A szúnyoghálókat pótoljuk/pótoltuk a lakóegységeinkben.
Wellness Hotel Szindbád Csapata (Wellness Hotel Szindbád)
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
8636 Balatonszemes
Árnyas fasor 1.

2020. augusztus 20.
A családi szoba túl kicsi egy 9 és 12 éves gyermekkel. Nem tudtuk hová kiteregetni a vizes dolgainkat (ami azért akad, ha a Balatonnál és egy welness szállodában van az ember...). Az 5 éjszaka alatt egyszer sem takarítottak WC-t a szobánkban, holott azt mondták, hogy minden nap jön a takarító...

2020. augusztus 15.
Nem tetszett, hogy wellness szárny 2. emeletén kaptunk szobát, ahova a feleségem a fájó lábával nehezen tudott naponta többször fel és lemenni. A feleségem tejfehérje intoleráns, és az étteremben sajnos nem talált sem margarint, sem növényi tejféleséget. A fürdőszobában a zuhanyrózsa...

2020. július 26.
Személyzet nagyon kedves,segitőkész. Wellnes tiszta és rendezett.Szuper a kinti medence,a gyerekek és mi felnőttek is nagyon élveztük. Közel van a Balatonpart, a vasútállomás. Egy kis séta és már a központban is vagyunk,ahol mindenki jól érezheti magát. Ami még nagyon pozitivum,hogy utolsó nap...

Wellness Hotel Szindbád, Balatonszemes kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári sláger - előfoglalással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Húsvét (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, zenés esttel, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-06
 - Téli wellness napok 2021 (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, wellness részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-03 - 2021-02-28