Sándor és Klára: Kellemes 5 éjszaka a Wellness Hotel szinbádban. - Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Kellemes 5 éjszaka a Wellness Hotel szinbádban.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Nem tetszett, hogy wellness szárny 2. emeletén kaptunk szobát, ahova a feleségem a fájó lábával nehezen tudott naponta többször fel és lemenni. A feleségem tejfehérje intoleráns, és az étteremben sajnos nem talált sem margarint, sem növényi tejféleséget. A fürdőszobában a zuhanyrózsa elhasználódott, és egyes lyukakon fájóan erősen spriccel belőle a víz. Jó lett volna egy fali szappantartó a zuhanyfülkében. A délutáni pogácsa viszont rendkívül finom, friss volt minden nap.

Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni Sándor és Klára felhasználót?    Igen

2020. szeptember 8. - Wellness Hotel Szindbád válasza Sándor és Klára értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük a véleményét! A negatív tapasztalatokból igyekszünk tanulni, azokat javítani.
Wellness Hotel Szindbád Csapata (Wellness Hotel Szindbád)
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
8636 Balatonszemes
Árnyas fasor 1.

2020. augusztus 20.
A családi szoba túl kicsi egy 9 és 12 éves gyermekkel. Nem tudtuk hová kiteregetni a vizes dolgainkat (ami azért akad, ha a Balatonnál és egy welness szállodában van az ember...). Az 5 éjszaka alatt egyszer sem takarítottak WC-t a szobánkban, holott azt mondták, hogy minden nap jön a takarító...

2020. július 26.
Kulcsátadás után derült ki, hogy volt egy kis keveredés. Négyágyas szoba helyett, háromágyas szobát kaptunk,amit hamar orvosoltak, elnézést kértek, sőt kártalanítottak bennünket. Amit hiányosságként említenék, az a szúnyogháló, és a klíma. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2020. július 26.
Személyzet nagyon kedves,segitőkész. Wellnes tiszta és rendezett.Szuper a kinti medence,a gyerekek és mi felnőttek is nagyon élveztük. Közel van a Balatonpart, a vasútállomás. Egy kis séta és már a központban is vagyunk,ahol mindenki jól érezheti magát. Ami még nagyon pozitivum,hogy utolsó nap...

Wellness Hotel Szindbád, Balatonszemes kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári sláger - előfoglalással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes ital és pogácsa fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Húsvét (min. 2 éj)
2-3 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, zenés esttel, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-06
 - Téli wellness napok 2021 (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel, wellness részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-01-03 - 2021-02-28