Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Radio Inn II.-ben

Hotel Radio Inn II. BalatonszéplakHotel Radio Inn II. Balatonszéplak a térképen

Kiváló 2018. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 25.
6 nap 5 éjszakát töltöttünk Balatonszéplakon a Hotel Radio Inn II.-ben, pár száz méternyi sétára van az ezüst part, aki viszont nem szereti a zajos környezetet annak nem ajánlom.
Mondjuk jelezték is, hogy közel van a vasút állomás, meg a főút mellett található, de minket nem zavart a zaj egyáltalán, sőt még örültünk is, hogy pont mikor ott voltunk még cirkusz is volt, meg búcsúsok.
Étellel, kiszolgálással semmi probléma nem volt, a reggelinél kedves kiszolgálás várt minket a svédasztalon felül is.

Mindennel megvoltunk elégedve!!!
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Hotel Radio Inn II. további értékelései

2018.08.28gyerekekkel
Kedves segítőkész személyzet,tisztaság rendben. Reggelinél friss péksütemény meg más minden is. Épület, berendezés kicsit retrós de ez nem befolyásolta ott tartózkodásunk pozitív irányú elbirálását. Ár érték arány megfelelő, jó. Üdvözlettel:O. Csaba
2018.08.26gyerekekkel
A szoba megfelelő, klímás, tiszta volt. A személyzet nem túl kommunikatív, segítőkész. A kutyával érkezőknek az étkezés nem megoldott (pl. kiniti kerti étkezés). A reggeli kritikán aluli, Gyerekek részére a gyümölcslé megfelelőbb lenne nyári melegben, mint a forró tea.
2018.08.10barátokkal
Nagyon szimpatikus, kedves személyzet. Még a kuponjainkat is kinyomtatták, amiket kaptunk. A szobák tiszták, rendezettek, jól felszereltek, hangszigeteltek. Wifi is volt, igaz csak az aulában, de az ember úgy sem feltétlenül internetezés miatt megy nyaralni, így teljesen jó volt. A reggeli...
REED Luxury Hotel Siófok - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel