Vacsora a nyaralás utolsó estéjén

Kukorica Csárda BalatonújlakKukorica Csárda Balatonújlak a térképen

Kiváló 2016. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 28.
Ismerősök ajánlására kerestük fel a helyet a családommal. Öten érkeztünk meg, kíváncsian várva, hogy valóban annyira jó-e a hely, mint ahogyan azt nekünk mondták.

Bőségesen van parkolóhely a csárdával szemben és az udvarban is. Hátul játszótér várja a gyerekeket, a bejárattól hátra felé, a parkoló végéig régi konyhai és kertészeti eszközök sorakoznak fel.
Kint az udvaron is sok hely van (fedett) és bent is kényelmesen elfér több család vagy csoport is. A hely tiszta, szépen felszerelt, hangulatos. Hétvégén élő cigányzenével szórakoztatják a vendégeket.

Sok pincért láttunk, akikre szükség is volt, hiszen telt ház volt egész este. (még jó, hogy telefonon foglaltunk helyet) A mi pincérnőnk is nagyon kedves volt, végig mosolygott.
Az ételek árban is elfogadhatóak, nagyon finomak és kiadósak voltak. Ár érték arányban maximálisan elfogadható.
Limonádét ittunk, nagyon finomak voltak, telis-tele gyümölcsökkel.
A húsokat jól átsütötték, a fűszerezés is finom volt. Mind az öten meleg ételt kaptunk, nem is kellett sokat várnunk.
A vacsora után megkínáltak minket 1-1 likőrrel vagy pálinkával. Szép kártyával, Erzsébet kártyával is lehet fizetni.
A vacsora elfogyasztása után desszertet is javasolt a pincérnő, de ezzel a lehetőséggel már nem éltünk, hiszen hihetetlenül jól laktunk.

Bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretne enni egy jót.
Érdemes helyet foglalni, és étkezés előtt vagy után végig nézni a kiállított régi eszközöket az udvaron.
Biztosan vissza térünk még.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kukorica Csárda Balatonújlak - BelsőKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/italKukorica Csárda Balatonújlak - Étel/ital

Kukorica Csárda további értékelései

2022.08.29gyerekekkel
Balatonmáriafürdőn nyaralt a család. A tulaj javaslatára mentünk a Kukorica csárdába étkezni. Nem csalódtunk. Nagyon finom ételek, és jó adagok. Gyors, kedves kiszolgálás. Látványos környezet. Jó hangulat. Így többször is itt ebédeltünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Jó a parkolás, saját...
2021.12.20a párjával
Klassz hely, sokszor járunk ide. Minden megfelelő, kedves személyzet,finom ételek. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Sokszor teltházas ajánlott asztalt foglalni
2020.08.05családjával
Sokadszor megyek vissza ebbe az étterembe. Látszi a személyzeten, hogy én, mint vendég, fontos vagyok a számukra . Udvariasak, korrektek, segítőkészek! Mindenben készséggel segítenek. Jó a séf. Finomak at főz, süt. Minden étel jól fűszerezett, puha, friss. Mindezt gyorsan ,gusztusosan , bőséggel...
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat