Kukorica Csárda Balatonújlak

csárda
Kukorica Csárda Balatonújlak
Kukorica Csárda BalatonújlakKukorica Csárda Balatonújlak
Kukorica Csárda BalatonújlakKukorica Csárda Balatonújlak

Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
08.15-20.
Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kukorica Csárda Balatonújlak vélemények

Kiváló 2022. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Balatonmáriafürdőn nyaralt a család. A tulaj javaslatára mentünk a Kukorica csárdába étkezni. Nem csalódtunk. Nagyon finom ételek, és jó adagok. Gyors, kedves kiszolgálás. Látványos környezet. Jó hangulat. Így többször is itt ebédeltünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Jó a parkolás, saját udvarán.
Kukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - EgyébKukorica Csárda Balatonújlak - Egyéb
Kiváló 2021. december 20.a párjával járt itt
Klassz hely, sokszor járunk ide.
Minden megfelelő, kedves személyzet,finom ételek.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk.
Sokszor teltházas ajánlott asztalt foglalni
Kiváló 2020. augusztus 5.családjával járt itt
Sokadszor megyek vissza ebbe az étterembe. Látszi a személyzeten, hogy én, mint vendég, fontos vagyok a számukra . Udvariasak, korrektek, segítőkészek! Mindenben készséggel segítenek. Jó a séf. Finomak at főz, süt. Minden étel jól fűszerezett, puha, friss. Mindezt gyorsan ,gusztusosan , bőséggel tették asztalunkra. Jó vendégfogásnak tartom a fizetés utáni csengetős pálinkát!
Gyenge 2020. augusztus 3.a párjával járt itt
Egy helybéli áradozása miatt választottam a helyet. Azt mondta mindig sokan vannak, az igaz, hiszen a Balatonon nyáron ezen a környéken inkább a kifőzde több. Sokan inkább a D -s felségjelzésű autóban érkezők voltak. Amit ettem : bélszín, erdei gombás, vagy kacsa vagy liba májas raguval.
Kiváló 2019. szeptember 29.a párjával járt itt
A panzió vendégeiként két éjszakát töltöttünk Balatonújlakon. A reggelinket és a vacsoráinkat itt fogyasztottuk el a csárdában. Minden értelemben kiváló szolgáltatást kaptunk. A hely egyik
ékköve- a konyhán kívül- az udvari, két oldalról nyitott kiülős
rész, ami a gondos munkával, jó ízléssel kialakított udvarra néz.
Kiváló 2019. augusztus 6., kollégákkal járt itt
A tanári karral jártunk ott, igazából évzáró ebédet kaptunk. Azt választhattunk, ami az étlapon van, így olyat kértem, amit magam nem tudnék megfizetni. Elképesztően finom volt. A többiek sem elégedetlenkedtek, ha nagy a csönd étkezéskor, akkor nem rossz az étel. :) Ha valakinek speciális kérése van, azt is pillanatok alatt megoldják.
Kukorica Csárda Balatonújlak - Egyéb
Kiváló 2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Ebédre jöttünk, és örültünk, hogy foglaltunk előre asztalt, mivel a sok férőhely ellenére tele volt a csárda. Ekkor már sejtettük, hogy nem lehet rossz a hely. A kiszolgálás rendkívül gyors és figyelmes. A gyerekek épphogy egy kicsit el tudtak menni játszani a vendéglőhöz tartozó játszótérre, már hozták is a levest.
Kiváló 2018. október 14.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú étterem. Tiszta rendezett udvar. Olyan vendég csalogató. Bent is hasonló környezet fogadott minket. A pincér kedves barátságos. Sokan voltak majdnem telt házas volt az étterem de sem az italra sem az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon finom volt minden és bőséges. Az ár is korrekt. Mindennel megvoltunk elégedve. Ha arra járunk biztosan betérünk még.
2018. szeptember 3.családjával járt itt
Kétszer jártunk augusztusban ezen a helyen. Először nem voltunk elégedettek az étel ízvilágával, minőségével. (elsózott keserű gomba az óvári szeletben, kiszárított, túl vékony rántott pulyka, rossz minőségű vagy rosszul megfőzött rizi-bizi,valamint kukoricás rizs) Az ételek mennyiségét és a kiszolgálás gyorsaságát viszont már első alkalommal is rendben találtuk.
Kiváló 2018. július 31.családjával járt itt
Igazi falusi, kedves, korrekt, barátságos csárda. Gyorsan, friss ételeket kínáltak. Nagyon finoman ízlésesen, de nem túl kacifántozva készítették el ebédünket. Heten voltunk, mind a hét étellel elégedettek voltunk. A személyzet kedves. Azt érezni mindenkin, értünk vannak, hogy visszamenjünk. Így is teszünk.