Kukorica Csárda Balatonújlak
8712 Balatonújlak, Balaton u. 80.

Kukorica Csárda Balatonújlak a térképen

Wellness csomagok Balatonújlak városában

Kukorica Csárda Balatonújlak vélemények

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Sokadszor megyek vissza ebbe az étterembe. Látszi a személyzeten, hogy én, mint vendég, fontos vagyok a számukra . Udvariasak, korrektek, segítőkészek! Mindenben készséggel segítenek. Jó a séf. Finomak at főz, süt. Minden étel jól fűszerezett, puha, friss. Mindezt gyorsan ,gusztusosan , bőséggel tették asztalunkra. Jó vendégfogásnak tartom a fizetés utáni csengetős pálinkát!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Egy helybéli áradozása miatt választottam a helyet. Azt mondta mindig sokan vannak, az igaz, hiszen a Balatonon nyáron ezen a környéken inkább a kifőzde több. Sokan inkább a D -s felségjelzésű autóban érkezők voltak. Amit ettem : bélszín, erdei gombás, vagy kacsa vagy liba májas raguval. Nem volt jó, íztelen masszában úszott a hús, se az erdei gomba íze nem sejlett fel, se a máj nem volt jó.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A panzió vendégeiként két éjszakát töltöttünk Balatonújlakon. A reggelinket és a vacsoráinkat itt fogyasztottuk el a csárdában. Minden értelemben kiváló szolgáltatást kaptunk. A hely egyik
ékköve- a konyhán kívül- az udvari, két oldalról nyitott kiülős
rész, ami a gondos munkával, jó ízléssel kialakított udvarra néz. A berendezés tökéletesen hozza a csárda érzést.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A tanári karral jártunk ott, igazából évzáró ebédet kaptunk. Azt választhattunk, ami az étlapon van, így olyat kértem, amit magam nem tudnék megfizetni. Elképesztően finom volt. A többiek sem elégedetlenkedtek, ha nagy a csönd étkezéskor, akkor nem rossz az étel. :) Ha valakinek speciális kérése van, azt is pillanatok alatt megoldják.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ebédre jöttünk, és örültünk, hogy foglaltunk előre asztalt, mivel a sok férőhely ellenére tele volt a csárda. Ekkor már sejtettük, hogy nem lehet rossz a hely. A kiszolgálás rendkívül gyors és figyelmes. A gyerekek épphogy egy kicsit el tudtak menni játszani a vendéglőhöz tartozó játszótérre, már hozták is a levest.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Kellemes hangulatú étterem. Tiszta rendezett udvar. Olyan vendég csalogató. Bent is hasonló környezet fogadott minket. A pincér kedves barátságos. Sokan voltak majdnem telt házas volt az étterem de sem az italra sem az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon finom volt minden és bőséges. Az ár is korrekt. Mindennel megvoltunk elégedve.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Kétszer jártunk augusztusban ezen a helyen. Először nem voltunk elégedettek az étel ízvilágával, minőségével. (elsózott keserű gomba az óvári szeletben, kiszárított, túl vékony rántott pulyka, rossz minőségű vagy rosszul megfőzött rizi-bizi,valamint kukoricás rizs) Az ételek mennyiségét és a kiszolgálás gyorsaságát viszont már első alkalommal is rendben találtuk.

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Igazi falusi, kedves, korrekt, barátságos csárda. Gyorsan, friss ételeket kínáltak. Nagyon finoman ízlésesen, de nem túl kacifántozva készítették el ebédünket. Heten voltunk, mind a hét étellel elégedettek voltunk. A személyzet kedves. Azt érezni mindenkin, értünk vannak, hogy visszamenjünk. Így is teszünk.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Óriási adagok, nagyon hangulatos a terasz sehol egy pókháló, vagy por, pedig a terasz nagyon klasszul be van rendezve különböző szép, régi tárgyakkal amelyeken megülhetne. . A vendég a király, sürögnek, forognak a pincérek, akik nagyon készségesek, kedvesek! Nagyon jó a saját parkoló, az ebéd végén ajándék röviditallal kínáltak bennünket!

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Rengetegszer jártunk itt az elmúlt években. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. A hely nagyon hangulatos, hűen tükrözi az étterem magyaros étlapját. Bátran ajánlom akár nagyobb baráti társasággal, bár érdemes előre bejelentkezni, mert mindig rengetegen vannak. Még nagyon sokszor vissza fogunk térni, ebben biztos vagyok :)

Legnépszerűbb csomagok Balatonújlakon és környékén
4 nap/3 éjszaka 21.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.07.03. - 2020.08.29.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2020.12.31.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.17. - 2021.08.11.
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2020.08.31.
Lotus Therme Hotel & Spa
Akár 1 éjszaka 30.870,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.31.
Venus Hotel
Zalakaros
2-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2020.10.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.05. - 2020.08.30.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 13.455 - 22.874,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.26. - 2021.07.03.
Bél Mátyás Vendégház
Balatonkeresztúr
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.08.11.
Admiral Panzió
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.30.

Szállodák Balatonújlak környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonújlak
Holiday Hotel Csopak Balatonújlak
Palace Hotel  Balatonújlak
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Kukorica Csárda BalatonújlakX