Kukorica Csárda Balatonújlak
8712 Balatonújlak, Balaton u. 80.

Kukorica Csárda Balatonújlak a térképen

Kukorica Csárda Balatonújlak vélemények

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Sokadszor megyek vissza ebbe az étterembe. Látszi a személyzeten, hogy én, mint vendég, fontos vagyok a számukra . Udvariasak, korrektek, segítőkészek! Mindenben készséggel segítenek. Jó a séf. Finomak at főz, süt. Minden étel jól fűszerezett, puha, friss. Mindezt gyorsan ,gusztusosan , bőséggel tették asztalunkra. Jó vendégfogásnak tartom a fizetés utáni csengetős pálinkát!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Egy helybéli áradozása miatt választottam a helyet. Azt mondta mindig sokan vannak, az igaz, hiszen a Balatonon nyáron ezen a környéken inkább a kifőzde több. Sokan inkább a D -s felségjelzésű autóban érkezők voltak. Amit ettem : bélszín, erdei gombás, vagy kacsa vagy liba májas raguval. Nem volt jó, íztelen masszában úszott a hús, se az erdei gomba íze nem sejlett fel, se a máj nem volt jó.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A panzió vendégeiként két éjszakát töltöttünk Balatonújlakon. A reggelinket és a vacsoráinkat itt fogyasztottuk el a csárdában. Minden értelemben kiváló szolgáltatást kaptunk. A hely egyik
ékköve- a konyhán kívül- az udvari, két oldalról nyitott kiülős
rész, ami a gondos munkával, jó ízléssel kialakított udvarra néz. A berendezés tökéletesen hozza a csárda érzést.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A tanári karral jártunk ott, igazából évzáró ebédet kaptunk. Azt választhattunk, ami az étlapon van, így olyat kértem, amit magam nem tudnék megfizetni. Elképesztően finom volt. A többiek sem elégedetlenkedtek, ha nagy a csönd étkezéskor, akkor nem rossz az étel. :) Ha valakinek speciális kérése van, azt is pillanatok alatt megoldják.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ebédre jöttünk, és örültünk, hogy foglaltunk előre asztalt, mivel a sok férőhely ellenére tele volt a csárda. Ekkor már sejtettük, hogy nem lehet rossz a hely. A kiszolgálás rendkívül gyors és figyelmes. A gyerekek épphogy egy kicsit el tudtak menni játszani a vendéglőhöz tartozó játszótérre, már hozták is a levest.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Kellemes hangulatú étterem. Tiszta rendezett udvar. Olyan vendég csalogató. Bent is hasonló környezet fogadott minket. A pincér kedves barátságos. Sokan voltak majdnem telt házas volt az étterem de sem az italra sem az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon finom volt minden és bőséges. Az ár is korrekt. Mindennel megvoltunk elégedve.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Kétszer jártunk augusztusban ezen a helyen. Először nem voltunk elégedettek az étel ízvilágával, minőségével. (elsózott keserű gomba az óvári szeletben, kiszárított, túl vékony rántott pulyka, rossz minőségű vagy rosszul megfőzött rizi-bizi,valamint kukoricás rizs) Az ételek mennyiségét és a kiszolgálás gyorsaságát viszont már első alkalommal is rendben találtuk.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Igazi falusi, kedves, korrekt, barátságos csárda. Gyorsan, friss ételeket kínáltak. Nagyon finoman ízlésesen, de nem túl kacifántozva készítették el ebédünket. Heten voltunk, mind a hét étellel elégedettek voltunk. A személyzet kedves. Azt érezni mindenkin, értünk vannak, hogy visszamenjünk. Így is teszünk.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Óriási adagok, nagyon hangulatos a terasz sehol egy pókháló, vagy por, pedig a terasz nagyon klasszul be van rendezve különböző szép, régi tárgyakkal amelyeken megülhetne. . A vendég a király, sürögnek, forognak a pincérek, akik nagyon készségesek, kedvesek! Nagyon jó a saját parkoló, az ebéd végén ajándék röviditallal kínáltak bennünket!

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Rengetegszer jártunk itt az elmúlt években. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. A hely nagyon hangulatos, hűen tükrözi az étterem magyaros étlapját. Bátran ajánlom akár nagyobb baráti társasággal, bár érdemes előre bejelentkezni, mert mindig rengetegen vannak. Még nagyon sokszor vissza fogunk térni, ebben biztos vagyok :)

Legnépszerűbb csomagok Balatonújlakon és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2020.10.20. - 2021.10.21.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 36.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.09.25. - 2021.08.20.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Aurora Vendégház
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes kozmetikai kezeléssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
Korona Panzió és Étterem
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2020.10.31.
Holiday Club Apartman Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 15.171,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2022.01.14.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.08. - 2020.11.03.

Szállodák Balatonújlak környékén
Palace Hotel  Balatonújlak
Hotel Vital Balatonújlak
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatonújlak
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)

Kukorica Csárda BalatonújlakX