Kukorica Csárda Balatonújlak
8712 Balatonújlak, Balaton u. 80.

Kukorica Csárda Balatonújlak a térképen

Szállások Balatonújlak városában
Wellness csomagok Balatonújlak városában

Kukorica Csárda Balatonújlak vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 29.
A panzió vendégeiként két éjszakát töltöttünk Balatonújlakon. A reggelinket és a vacsoráinkat itt fogyasztottuk el a csárdában. Minden értelemben kiváló szolgáltatást kaptunk. A hely egyik
ékköve- a konyhán kívül- az udvari, két oldalról nyitott kiülős
rész, ami a gondos munkával, jó ízléssel kialakított udvarra néz. A berendezés tökéletesen hozza a csárda érzést.

2019. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
A tanári karral jártunk ott, igazából évzáró ebédet kaptunk. Azt választhattunk, ami az étlapon van, így olyat kértem, amit magam nem tudnék megfizetni. Elképesztően finom volt. A többiek sem elégedetlenkedtek, ha nagy a csönd étkezéskor, akkor nem rossz az étel. :) Ha valakinek speciális kérése van, azt is pillanatok alatt megoldják.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 30.
Ha a közelben járok, bemegyek. Valahogy mindig azt érzem, engem várnak, mert olyan ételek közül választhatok, amiket pont szeretek. Kedvesek, gyorsak. Mindig friss minden. Csak annyit kell várni, amíg tényleg megsütik, aminek meg kell sülnie. A pincérek általában kedvesek, mosolygósak. Mintha megérné nekik ott dolgozni.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Ebédre jöttünk, és örültünk, hogy foglaltunk előre asztalt, mivel a sok férőhely ellenére tele volt a csárda. Ekkor már sejtettük, hogy nem lehet rossz a hely. A kiszolgálás rendkívül gyors és figyelmes. A gyerekek épphogy egy kicsit el tudtak menni játszani a vendéglőhöz tartozó játszótérre, már hozták is a levest.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Kellemes hangulatú étterem. Tiszta rendezett udvar. Olyan vendég csalogató. Bent is hasonló környezet fogadott minket. A pincér kedves barátságos. Sokan voltak majdnem telt házas volt az étterem de sem az italra sem az ételre nem kellett sokat várni. Nagyon finom volt minden és bőséges. Az ár is korrekt. Mindennel megvoltunk elégedve.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Kétszer jártunk augusztusban ezen a helyen. Először nem voltunk elégedettek az étel ízvilágával, minőségével. (elsózott keserű gomba az óvári szeletben, kiszárított, túl vékony rántott pulyka, rossz minőségű vagy rosszul megfőzött rizi-bizi,valamint kukoricás rizs) Az ételek mennyiségét és a kiszolgálás gyorsaságát viszont már első alkalommal is rendben találtuk.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Igazi falusi, kedves, korrekt, barátságos csárda. Gyorsan, friss ételeket kínáltak. Nagyon finoman ízlésesen, de nem túl kacifántozva készítették el ebédünket. Heten voltunk, mind a hét étellel elégedettek voltunk. A személyzet kedves. Azt érezni mindenkin, értünk vannak, hogy visszamenjünk. Így is teszünk.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Óriási adagok, nagyon hangulatos a terasz sehol egy pókháló, vagy por, pedig a terasz nagyon klasszul be van rendezve különböző szép, régi tárgyakkal amelyeken megülhetne. . A vendég a király, sürögnek, forognak a pincérek, akik nagyon készségesek, kedvesek! Nagyon jó a saját parkoló, az ebéd végén ajándék röviditallal kínáltak bennünket!

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 12.
Rengetegszer jártunk itt az elmúlt években. Az ételek nagyon ízletesek, az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. A hely nagyon hangulatos, hűen tükrözi az étterem magyaros étlapját. Bátran ajánlom akár nagyobb baráti társasággal, bár érdemes előre bejelentkezni, mert mindig rengetegen vannak. Még nagyon sokszor vissza fogunk térni, ebben biztos vagyok :)

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Keszthelyi husvétolás után egy kis kitérőt tettünk Marcali felé, majd hazafelé indultunk, a Balatonnál reménykedtünk, hogy találunk valami elfogadható helyet, ahol tudunk egy késői ebéd-vacsorát elfogyasztani. Balatonudvardinál az elsődleges szabályt alkalmazva tértünk be a Kukorica nevű csárdába. (milyen autók állnak előtte).

Legnépszerűbb csomagok Balatonújlakon és környékén
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 24.750 - 29.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.30.
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.17. - 2020.08.02.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.760 - 33.465,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.23.
Toldi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.625,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2022.01.04.
Magdi Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2021.02.20.
Ganz Családi Üdülő Balatonszárszó
Balatonszárszó
2 nap/1 éjszaka 6.417 - 8.021,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, teljes panzióval, parkolással
2020.06.17. - 2020.08.23.
Edit Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2021.02.20.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.02.20. - 2020.02.20.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2021.01.03.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.28. - 2020.03.31.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 38.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.22.

Szállodák Balatonújlak környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonújlak
Holiday Hotel Csopak Balatonújlak
Palace Hotel  Balatonújlak
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Kukorica Csárda BalatonújlakX