Mária Mária: Csalódás - Kukorica Csárda Balatonújlak

Kukorica Csárda Balatonújlak értékelése
1. helyezett a 2 balatonújlaki étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Csalódás

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Egy helybéli áradozása miatt választottam a helyet.Azt mondta mindig sokan vannak, az igaz, hiszen a Balatonon nyáron ezen a környéken inkább a kifőzde több. Sokan inkább a D -s felségjelzésű autóban érkezők voltak.
Amit ettem : bélszín, erdei gombás, vagy kacsa vagy liba májas raguval.
Nem volt jó, íztelen masszában úszott a hús, se az erdei gomba íze nem sejlett fel, se a máj nem volt jó. Mivel sok bélszínt nem eszem csak azt láttam, hogy voltak benne inak, ezért a papír zsebkendős kacsóba tettem az inas darabokat a kutyámnak. Gondoltam ,hogy még sem küldöm vissza. Próbáltam kifejteni belőle a húst.
A párom rántott bordát evett, neki se lett fergeteges jókedve ,amikor szelte a húst, mert azt mondta, hogy mócsingos.
A személyzet rutinos és kedves volt, a bodzás limonádé finom. Habár látva a fan sali fejemet sokat nem kérdezgettek.
Ja, igen tudom, hogy nem nagyon van dió, mert megtámadta valamilyen betegség a fákat, de a Gundelpalacsintát dejóval készítik nem dióval. Még jó, hogy megkérdeztem, Isten őrizz, utálom.
Szóval, én nem választanám többet ezt a helyet.

Ennyire tetszett: Gyenge
Ételek / Italok: Gyenge
Kiszolgálás:
Ár / érték arány: Gyenge

Szeretnéd követni Mária Mária felhasználót?    Igen

8712 Balatonújlak
Balaton u. 80.

2020. augusztus 5.
Sokadszor megyek vissza ebbe az étterembe. Látszi a személyzeten, hogy én, mint vendég, fontos vagyok a számukra . Udvariasak, korrektek, segítőkészek! Mindenben készséggel segítenek. Jó a séf. Finomak at főz, süt. Minden étel jól fűszerezett, puha, friss. Mindezt gyorsan ,gusztusosan , bőséggel...

2019. szeptember 29.
A panzió vendégeiként két éjszakát töltöttünk Balatonújlakon. A reggelinket és a vacsoráinkat itt fogyasztottuk el a csárdában. Minden értelemben kiváló szolgáltatást kaptunk. A hely egyik ékköve- a konyhán kívül- az udvari, két oldalról nyitott kiülős rész, ami a gondos munkával, jó...

2019. augusztus 6.
A tanári karral jártunk ott, igazából évzáró ebédet kaptunk. Azt választhattunk, ami az étlapon van, így olyat kértem, amit magam nem tudnék megfizetni. Elképesztően finom volt. A többiek sem elégedetlenkedtek, ha nagy a csönd étkezéskor, akkor nem rossz az étel. :) Ha valakinek speciális kérése...