Remek sörök

Hedon Sörfőzde BalatonvilágosHedon Sörfőzde Balatonvilágos a térképen

Kiváló 2021. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. február 4.
A Hedon sörfőzde úgy élt a fejemben, mint Németh Antal főzdéje, aki még e színekben beszélt 2016. augusztus 19-én a Kraft szövetség zászlóbontásakor. A helyszínen tudtam meg, hogy évek óta nincs már köze e remek főzdéhez.
Az üzletvezetővel jót beszélgettünk, megmutatta az üzemet is, elmesélt technológiai dolgokat, gépészmérnök jóbarátommal volt sok közös témájuk.
Kóstoltam néhány csapolt sört, van ugyanis egy sörözőjük az üzem keretén belül, vásároltam is az IPA jellegűekből, ezek nem okoztak ezúttal sem csalódást. Vettem a Hedon által jegyzett hard seltzerekből is, de azok nem nyertek meg. De nem is ez itt a fő profil. Hanem a kiváló sör, mely minden műfajban üti a mércét. Tisztes 5 pont. (Az italokra, kiszolgálásra - ételeket nem szolgálnak fel.)
Hangulat:Átlagos
Hedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - EgyébHedon Sörfőzde Balatonvilágos - Egyéb
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson