Balatonvilágos és környéke
4,9
a 17 balatonvilágosi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Erzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos
Erzsébet Szálloda Balatonvilágos BalatonvilágosErzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos

5Szolgáltatás
Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
Világos Hotel Balatonvilágos
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Erzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos vélemények

Kiváló 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Nem luxus körülmények, ennek ellenére semmiben nem volt hiányunk. Saját Balaton szakasz, folyamatos programok, sport lehetőségek, közös kirándulási programok, svédasztalos napi 3X-i étkezés, finom ételek, a személyzet kedvessége.... Nagyon jól éreztük magunkat itt a 6 nap. Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. július 24.családjával járt itt
5napot töltöttünk a szállodában.Nagyszerű svédasztalos ételek,kedves barátságos dolgozók.A. medencé. vize is gyönyörű, tiszta.Minden korosztály talál magának programot.
Kiváló 2016. február 1.gyerekekkel járt itt
2015. nyarán a nagycsaládos Erzsébet program keretében tudtunk itt nyaralni. Kis gyerekekkel maga a paradicsom! A szálloda épületét és a hozzátartozó bungalókat csak egy utca választja el egymástól, a bungalók a parton vannak. A gyerekeknek játszótér, homokozó, délelőtt, délután, este animáció. Az animátorok és a személyzet kedves, segítőkész.
Erzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos - SzobákErzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos - SzobákErzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos - Szórakozás/SportErzsébet Szálloda Balatonvilágos Balatonvilágos - Medence/kert