hella01

hella01 adatlapja

40 eves utazó vagyok.Szeretem a pihenéseimet,tiszta barátságos helyen eltölteni.Leginkább a családdal utazok,events egyszer a barátokkal is eltöltünk egg hosszú hétvégét belföldön.
Autóval szeretek utazni.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Érdekes
Regisztráció2016.05.10
Utoljára itt2023.10.31

Kiváló 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Könnyen megközelíthető, a Diósgyőri vár közelében található. A szoba tiszta, és kényelmes. A gyerekeknek, színező, és társasjátékok voltak kikészítve. A reggelis ellátás svédasztalos. Van hideg, és meleg étel is benne. Felvágottak, sajt, virsli, tojás, zöldségek stb. A szauna is remek volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Felhasználó fényképei:
Diósgyőri Várkert Panzió Miskolc -
Kiváló 2016. május 12.barátokkal járt itt
Isteni finom a szabadtüzön készült halászlé!Gyors kiszolgálás,tiszta rendezett hely.Könnyen megközelíthetö,közel van a szabadstrandhoz.
Kiváló 2016. július 28.családjával járt itt
Többször. ebédeltünk a vendéglőben.Igazán választékos,nagyon ízletes ételek vannak.Az autóval érkező. is kényelmesen meg tud állni az étterem előtt.Az ár-érték arány teljesen jó!