Csillogó víztorony

Millenniumi Szent Korona emlékmű BalatonvilágosMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos a térképen

Átlagos 2023. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 22.
Azt nem tudom pontosan, hogy előttem hárman miért örültek itt olyan nagyon ennek. a napokban arra jártam, éppen szép szögben sütött a hanyatló Nap a túlpart felett, emitt a magasparton meg áll ez a víztoronyszerű építmény, szépen csillog, meg a tetején a korona is, ami nálunk az államiság szimbóluma, meg a pápa ajándékozta Istvánnak, István meg a Szűz Máriának, végül Cyrus Vance amerikai külügyminiszter mégis visszahozta nekünk. Számomra meg inkább az állam és az egyház dörzsölt összefonódásának jelképe. De ez is egy látványosság, nézd meg, ha arra vetődnél.
Millenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - EgyébMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - Külső képMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - Külső képMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - EgyébMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - EgyébMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - EgyébMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - EgyébMillenniumi Szent Korona emlékmű Balatonvilágos - Külső kép
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson