Dreher Söröző Battonya

Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Dreher Söröző Battonya vélemények

Kiváló 2019. július 23.egyedül járt itt
Kedves,hangulatos hely. A kiszolgálás szinte családias jellegű. Otthonos ízek- megfizethető áron.
Kiváló 2016. december 15.egyedül járt itt
Battonya kb 6000 lelkes határmenti városka, kis túlzással azt mondhatjuk, hogy Arad agglomerációja, annál is inkább, hogy sok aradi vesz itt házat, magyarok és románok egyaránt. Szép számú kocsma működött itt, sajnos ezek jó része bezárt, mi négyet számoltunk meg ezek közül legutóbbi látogatásunk alkalmával.
Dreher Söröző Battonya - BelsőDreher Söröző Battonya - BelsőDreher Söröző Battonya - BelsőDreher Söröző Battonya - BelsőDreher Söröző Battonya - BelsőDreher Söröző Battonya - Külső képDreher Söröző Battonya - Külső kép