Nonstop kocsma Battonya határában

Hajnalka Presszó BattonyaHajnalka Presszó Battonya a térképen

Átlagos 2014. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. október 28.
A Hajnalka presszó a helység első kocsmája Tornya (s így Arad) felől jövet. Nem csoda, hogy bementünk, immár második alkalommal, először vagy nem volt nálam fényképezőkép vagy elkeveredtek a fotók.
Szótlan, de nem barátságtalan kislány szolgált ki, ittunk két kis-unikumot, készítettünk pár fotót, amiért morgott az egyik törzstagnak kinéző fazon, jeleztük neki, hogy mi az emlékek kedvéért készítünk képeket. Akadékoskodott, hogy ő honnan tudja, hogy nem őt fényképezzük-e, mondtam, hogy a lencse irányából sejtheti. Akkor azzal jött, hogy miért nem kértünk engedélyt, mondtam neki, hogy nincs mire.
A helység egyébként jó nagy van, vagy 4 terme, persze zömmel kihasználatlan. A beltér elég jellegtelen, van kellemes árnyékos terasz. A felhozatal a szokásos kommersz, az árak kocsmaszintűek.
Erénye a helynek, hogy non-stop, ami meglepő, ritka az a falu, ahol állandó nyitva tartással működne kocsma.
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Hajnalka Presszó Battonya - Külső képHajnalka Presszó Battonya - EgyébHajnalka Presszó Battonya - Étel/italHajnalka Presszó Battonya - EgyébHajnalka Presszó Battonya - BelsőHajnalka Presszó Battonya - BelsőHajnalka Presszó Battonya - BelsőHajnalka Presszó Battonya - BelsőHajnalka Presszó Battonya - BelsőHajnalka Presszó Battonya - Külső kép

Hajnalka Presszó további értékelései

2019.04.03barátokkal
Battonyán a Hajnalka presszó az a hely, ahol hajnalban vagy későn este egyaránt ihatunk valamit, hiszen non stop nyitva van. Mi legutóbb egy jóbarátommal azért tértünk be a minap, mert koccintani kellett a találkozásunkra, megegyeztünk, hogy rendelünk két kis Unicumot, koccintunk, majd ő...
Arcanum Hotel Békéscsaba - Tavaszi ébredés
Tavaszi ébredés