Egyszerű kocsma-büfé

Manhattan Buszváró Büfé BattonyaManhattan Buszváró Büfé Battonya a térképen

Átlagos 2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 5.
A minap egy kedves történész jóbarátomat vittem át Battonyára, ami Aradtól kevesebb mint 30 km-re fekszik. A célpont a buszállomás volt, innen indul a tömegközlekedés rozoga járgánya Deszkre. (Annyira rozoga, hogy Dombegyházán le is robbant, Makóról kellett másik buszt küldjenek a várakozó utasokért.)
Ha már ott voltunk, beültünk a buszpályaudvar kocsmájába, nem először. Ő sört ivott és Unicumot, jómagam egy kávét, ami nem volt élvezhetetlen, hasonló színvonalú helyen kaptam már sokkal rosszabbat.
Az italválaszték kommersz, adnak retro hamburgert is, vélhetően mirelit húspogácsával. Ahogy néztem, kialakult egy helybeli törzsközönség, mindenki ismer mindenkit, a vendégek nagy részét nem annyira a más városbeli utazók teszik ki, mint inkább a helyiek.
Átlagos kocsma-büfé ez, lehet, hogy még benézünk. Alkalmunk lesz rá, az biztos. A tisztaságra azért adtam 2 pontot, mert a mellékhelység a Ceausescu korszak közvécéire emlékeztet. (Lásd fotó.)
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Manhattan Buszváró Büfé Battonya - Étel/italManhattan Buszváró Büfé Battonya - Étel/italManhattan Buszváró Büfé Battonya - EgyébManhattan Buszváró Büfé Battonya - BelsőManhattan Buszváró Büfé Battonya - EgyébManhattan Buszváró Büfé Battonya - Étel/italManhattan Buszváró Büfé Battonya - Egyéb
Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig