Barátságos pékség a jelenlegi délkeleti határ mellett

Muffancs Pékség Mintaboltja BattonyaMuffancs Pékség Mintaboltja Battonya a térképen

2016. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 6.
A Muffancs pékséget is akkor szúrtam ki, amikor a jóbarátomat vittem át Battonyára. Azt is megbeszéltük, hogy miként lett ez a határmenti poros kistelepülés város. Manapság sok aradi – zömmel románok – vesz itt házat s innen ingázik be Aradra.
Kívülről a Muffancs újhullámos pékséget sugall grafikai megoldásaival. A beltér sem cáfolja ezt a feltételezést, viszont a választék hagyományos, amivel persze semmi baj nincs, sőt, fontos megőrizni a sajátlagos termékkészletet is az újítások mellett.
Jómagam a háromféle aprósüteményből vettem kettőt-kettőt, finomak voltok, omlósak, mintha otthon készítettük volna. A kiszolgálás kedves, az árak barátiak, az aprósüteménynek kilója 2000 forint. A kenyér mindig friss.
Adnak kávét is, lehet, hogy még betérünk s kipróbáljuk.
Muffancs Pékség Mintaboltja Battonya - Külső képMuffancs Pékség Mintaboltja Battonya - Étel/italMuffancs Pékség Mintaboltja Battonya - BelsőMuffancs Pékség Mintaboltja Battonya - BelsőMuffancs Pékség Mintaboltja Battonya - Külső kép
Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig