Nyugalom szigete

Bázakerettyei Termálfürdő BázakerettyeBázakerettyei Termálfürdő Bázakerettye a térképen

Érdekes 2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 11.
Másodszor utaztunk erre. Több mint tíz éve jártunk itt először, akkor is nagyon tetszett nekünk az egész. Kíváncsian vártuk mi történt azóta. Semmi. Gyönyörű helyen van. Kanyargós út után jutunk oda, egyszerű bejárata van nem is hinné az ember, mit is fog találni. Fantasztikus az elhelyezés, a tisztaság, a csend.
Ami hiányzott az egyéb szolgáltatás kínálata, az idősebbeknek szánt medencék vize melegebb is lehetne.

Bázakerettyei Termálfürdő további értékelései

2016.06.03a párjával
Véletlenül találtuk ezt a helyet a párommal,mi szeretünk felfedezni új helyeket.Ez egy kis bányász falu,ahol van egy kis múzeum is. Rendkívül nagy meglepetés volt számunkra,mert egy kis faluban nem is gondoltuk,hogy ilyen szép hely is lehet. A fürdő fenn a dombon az erdőben van. Ahogy belépünk...
Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján - Napi ár önellátással
Napi ár önellátással
2024.11.01-ig
Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz