Bagoly Vendéglő  Békés

5630 Békés, Dózsa-liget 1.

Bagoly Vendéglő  Békés a térképen

Bagoly Vendéglő  Békés értékelése:

1. helyezett a 14 békési étterem közül
62. helyezett Dél Alföldön - 870 étterem közül

Bagoly Vendéglő  Békés vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A YT-on találtam rá, egy gasztro vlogger nyáron készült videójára, amiben a vendéglőt értékelte. A látottak alapján, azonnal a kipróbálandó helyek listájára került nálam az étterem. A tesztelés lehetősége most következett be. A vendéglő fekvésileg ideális helyen, egy parkban, az Élővíz-csatorna partján található Békésen. Kívülről nem egy szemkiverős képet mutat.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Békés főterének közvetlen közelében, egy játszótér mellett, a vízparton foglal helyet a Bagoly étterem, melynek épülete 1902-ből származik. Tavasztól őszig tágas kerthelyiség áll a vendégek rendelkezésére, ahonnan az étel elkészültéig figyelemmel lehet követni a játszótéren tevékenykedő gyerekeket.
2013. novemberben járt itt
Értékelt: 2013. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezetben, egy parkban van az étterem. Hangulatos a berendezése, tiszta, kellemes. Kedves, profi és udvarias a kiszolgálás. Nagyon jó minőségüek az ételek, igazi vidéki izek. Szép a tálalás. Desszertnek kellemes meglepetésként creme brulle-t is lehetett választani. Nem egyszerü desszert, de nagyon finoman csinálják.

Legnépszerűbb csomagok Békésben és környékén
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna használattal, fürdőköpeny és strandtörölköző használattal, Gyopárosi Szaunapark belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.05.29.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.20. - 2021.01.20.
Amália Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2020.12.28.

Szállodák Békés környékén
Park Hotel Gyula Békés
Corvin Hotel Békés
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Tavaszi napok (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)

Bagoly Vendéglő  BékésX