Békés

Békés
BékésBékés
BékésBékés

Békés bemutatása

Békés város Békés megyében. A Békési járás központja. Az elmúlt évtizedben valódi városi arculatot nyert, de alapvetően megőrizte kisvárosi hangulatát, amelyet a valódi iparosodás elmaradásának köszönhet. Békés város jellegzetessége a rendkívüli méretű külső kertövezet, amely a lakóterülettel közvetlenül határos, és mintegy 3000 békési család háztartásának fontos bázisa.

Békés és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.15gyerekekkel
Nagyon finom ételeket készített a Géza a kisfiam szülinapjára.Nagyön köszönjük Neki!Személyzet is nagyon kedves volt.Csak ajánlani tudom őket!
2023.08.19barátokkal
Gyulai strandon kifogástalan kiszolgálással és nagyon finom ételekkel csábítottak minket. Tényleg! Nagyon elégedettek voltunk. Ezek után mindenképpen ki akartuk próbálni a fix éttermüket. Ha most azt írom, inkább maradtunk volna a gyulai időszakos kajálda mellett, mindent elmondtam.
2023.02.11a párjával
Nagyon szép hely nagy nyugalommal, ahová bárki elvonulhat a város zajátől. Elhelyezkedése révén könnyen megközelíthetőek a város álatal nyújtott élmények: az éttermek, borozó, a nagyon jóvizü békési fürdő. A Kettős-körös közelsége a vízisportot kedvelőknek ad élményt, a kifogott halat...

Békés és környéke kedvelt szállásai

Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelivel
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Békés és környékén

Park Hotel Gyula GyulaPark Hotel Gyula, GyulaCsomagok már 15.300 Ft/fő/éj ártól
187 értékelés
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula, GyulaCsomagok már 23.611 Ft/fő/éj ártól
183 értékelés
Komló Hotel GyulaKomló Hotel, GyulaCsomagok már 14.910 Ft/fő/éj ártól
34 értékelés
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula, GyulaCsomagok már 22.000 Ft/fő/éj ártól
606 értékelés