Brill Bisztró Békéscsaba

2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Brill Bisztró Békéscsaba vélemények

Kiváló 2015. november 18.a párjával járt itt
Az ittjartam.hu ajánlása alapján választottuk az éttermet, mely felülmúlta az elvárásainkat. Elképesztő minőség és mennyiség, udvarias és villámgyors kiszolgálással. Csak ajánlani tudom.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 15.barátokkal járt itt
Kellemes ínyenc étterem a belvárosban. Az ételek érdekesek, finomak és gyönyörüen tálalnak. Az étlap folyamatosan változik. Ami számomra kicsit negatív hogy az ételek elég magyarosak és nehezek. Bár tudom , hogy ez célkitűzés is hogy a helyi ízvilágból alkossanak. Gyakran előfordult hogy az étlapon szereplő étel éppen nem volt.
Kiváló 2014. november 4. járt itt
Az ètelek nem csupàn szemrevalóak,hanem kifogástalan ízvilággal is rendelkeznek. Az ètlap folyton változik. A sèf vevô a vendèg vèlemènyère ès be is èpîti a menübe a fejlesztèseket. A tulaj pedig szemèlyesen hozta ki nekünk az ètelt. Csak ajànlani tudom.
Kiváló 2014. július 5.családjával járt itt
Erről az étteremről, csak jót tudok írni! Profi és gyors kiszolgálás. Kiváló minőségű és ízű ételek - látványnak sem utolsók. Hétvégén is van menü szerű ajánlat, amelynek az ára igen kedvező. Étlapról választva sokféle kuriózummal találkozhatunk - elfogadható áron. Helyben sütik a kenyeret, amely nagyon finom.
Kiváló 2013. szeptember 18.a párjával járt itt
Modellértékű étterem: első osztályú, szezonális, helyi alapanyagok, hagyományos ízharmóniák hihetetlen odafigyeléssel, tehetséggel, kreativitással prezentálva. A legjobb éttermek egyike, Kelet-Magyarország legjobbja. Remek hangulat, kifogástalan kiszolgálás, házilag készített pazar kenyér.
Brill Bisztró Békéscsaba - Étel/italBrill Bisztró Békéscsaba - Étel/italBrill Bisztró Békéscsaba - Étel/ital
Kiváló 2013. június 27. járt itt
Az étlapon különleges ételek listája sorakozik, az ízvilág pedig egyedi és érdekes! Nagyon jó az is hogy saját alapanyaggal dolgoznak. Az ételek ízletesek, finomak, az adagok is megfelelőek. Köszönöm az élményt, amit ételeikkel nyújtottak!