FEK Étterem és Söröző Békéscsaba

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

FEK Étterem és Söröző Békéscsaba vélemények

Kiváló 2018. augusztus 31., kollégákkal járt itt
Kolléganőm hívott, hogy menza híján ebédeljünk meg valahol. A FEK-et választottuk, mert az a város központjában van. A benti helyiségben nem volt hely, kint az udvarban egy hat személyes asztalhoz ültünk le, ahonnan az ott ülő vendégek hamarosan távoztak. A pincér azonnal hozta az étlapot, s az általunk választott kis menüt is gyorsan felszolgálta.
2017. november 14.családjával járt itt
Mi többször jártunk már ebben az étteremben. Udvarias, gyors kiszolgálás és az ár is megfelelő. Hétfőtől-szombatig többféle menüből is választhatunk ebédet. Az asztalon víz vagy limonádé várja a kedves vendégeket,de volt amikor friss pogácsa kínáltatta magát. Az étel ízletes, kellő adagokat szolgálnak fel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
2016. október 11.családjával járt itt
Szeptemberben egy esküvőre voltunk hivatalosak Békéscsabára. A vacsorára a FEK-ben került sor. A különterem nagyon szépen volt berendezve. A kinti hőség után jólesett a légkondicionált belső térben helyet foglalni. A teremhez egy teraszos rész is tartozott, aminek szintén kellemes hangulata volt.