Fenyves Hotel étterme Békéscsaba
5600 Békéscsaba, 1701 hrsz.

Fenyves Hotel étterme Békéscsaba a térképen

Soproni

Fenyves Hotel étterme Békéscsaba képei

Fenyves Hotel étterme Békéscsaba vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
Férjem születésnapját szerveztem meg titokban, ahova a bővebb család tagjai is meghivást kaptak. Egy külön terem állt rendelkezésünkre, ahol kényelmesen elfértünk. Voltak kisgyerekek is, akiknek volt tér. Leves és sültes tálat kértem. A leves nagyon finom volt, olyan házias. Isteni volt, mindenki csak dicsérte. A sültek is nagyon finomak,és izletesek és bőségesek voltak.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
A házassági évfordulónkat egy vacsorával ünnepeltük meg. Mivel közel van az étterem a lakóhelyünkhöz, nem haboztunk, minek messzebbre menni. / Ráadásul zuhogott az eső/ Az étterembe belépve rögtön ott termett egy fiatal pincér aki hellyel kinált bennünket. Az igazsághoz tartozik hogy előzetesen az internetről kinéztük, mit szeretnénk fogyasztani, úgyhogy ez nem tartott sokáig, minthogy az sem, mire felszolgálták a vacsoránkat.

Mobilról küldte. | 2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. július 17.
Azért írtam, hogy nincs jobb választás, mert itt minden együtt van ahhoz, hogy az ember jól érezze magát. Fantasztikus erdei környezet, majdnem hegyi levegő, madárcsicsergés. Az étterem ízlésesen berendezett és tiszta! A kisebbik étteremrész kifejezetten elegáns, ugyanakkor elhelyezkedése miatt meghitt hangulatú (az erdő karnyújtásnyira van csupán).

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 4.
Számomra a legfontosabb, hogy nagy a tisztaság. A kiszolgálás, kedves, gyors és figyelmes! Mi általában családi ünnepségeken vesszük igénybe az étterem szolgáltatásait. Bármire nyitottak, az egyéni kéréseket próbálják teljesíteni. Az ételek minőségével és mennyiségével még soha nem volt problémánk. És ami még talán nem utolsó szempont, hogy az árak teljesen elfogadhatóak.

2013. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi nagyon megvoltunk elégedve. Nem tul drága de nagyon tiszta hely. Bárhova mentünk pedáns rend és tisztaság fogadott bennünket. Amit szerettünk volna fogyasztani az mind fellelhető volt az étlapon. Gyors, pontos, kedves a kiszolgálás. Az ételek minősége kifogástalan vot. A családi tálat fogyasztottuk ami két felnőt és két gyerkőcnek van feltüntettve az étlapon.

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Harmónia Villa
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2021.06.22. - 2022.06.23.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Fenyves Hotel étterme BékéscsabaX