Ancsuka
Országjáró - 16 városban járt már

Ancsuka adatlapja

Nyugdijas vagyok, a férjemmel élek. Van két lányunk és 3 unokánk. Velük is gyakran utazunk, szeretnek velünk jönni.
Autóval utazunk, az év bármelyik évszakában, de azért télen kevésbé.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2024.03.20

2024. március 20.családjával járt itt
Pár napra kerestünk szállást a testvéremékkel, direkt nem szállodába, mert rokonoknál voltunk napközben, igy csak aludni jártunk a szállásra. Egy elég meredek külső képcsőn kellett felmenni a szobákhoz, nagyon kellett figyelni, főleg bőrönddel, cuccokkal. Nekünk volt szerencsésebb a szobánk, mert benne volt fürdőszoba, WC.
2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal jártunk a szállodába, először 6 éve. Most a lányomék és a vejem nővéréék is velünk jöttek. A szoba elfogadható volt, de a fürdőszobába a zuhanyfülke olyan kicsi, alig lehetett elférni benne, pedig nem vagyunk extra méretűek. A tisztaság rendbe volt.
Felhasználó fényképei:
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Thermál Hotel Szivek Berekfürdő -
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
A karácsonyra kapott szállásutalványunkat használtuk fel a Délibáb Hotel-ben. Nagyon szép lett a pár éve a felújitott szálloda. Belépve máris a személyzet kedves fogadtatásában volt részünk. Teljes körű tájékoztatást kaptunk minden lehetőségről. A szobába felérve kellemes látvány fogadott bennünket. Tiszta, szép szoba, várt ránk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló -