Kocsma focirajongóknak

Üvegház Söröző BékéscsabaÜvegház Söröző Békéscsaba a térképen

Átlagos 2014. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2014. november 12.
A békéscsabai kolbászfesztivál alkalmával néztem be az Üvegház sörözőbe, mert úgy éreztem, hogy ha folytatom a borosstandok közti kalandozást, akkor idő előtt fogom leamortizálni az állóképességemet. Lassítani kellett, az Üvegház söröző volt az első hely, mely útba esett. Épp hatalmas tömeg szurkolt valami spanyol-spanyol meccsen, engem ez teljesen hidegen hagyott, felmentem a galériára a pohár sörömmel s a kijózanodásra összpontosítottam. Sikerrel egyébként. Ha az ember kellően lassan iszik meg egy pohár sört, akkor akár a józanodás irányában is léphet vele.
A hely olcsó, nem véletlen, hogy rengeteg a fiatal focirajongó és kevésbé focirajongó jár ide. A csapolt sörből sok fogy, így friss. Egyszerű, kopott kocsma az Üvegház, de kiválóan alkalmas arra, hogy az ember kevés befektetéssel elüldögéljen az itala mellett egy közepesen hangulatos helyen.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Üvegház Söröző Békéscsaba - BelsőÜvegház Söröző Békéscsaba - Külső kép
Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás