AbZaAniko: csodálatos miliő - Arcanum Hotel Békéscsaba

1. helyezett a 13 békéscsabai szállás közül

Debrecen

csodálatos miliő

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Csodálatos közös helyiségek, nagyon tágas standard szoba, luxus étterem és elképesztően szép környezet. A félpanzió is csillagos 5-ös, a házias ételektől az igazán különleges fogásokig isteni ízekben! :) Külön kiemelném, hogy a személyzet rendkívül barátságos és kedves! A legjobb helyszín volt a 2. házassági évfordulónk ünneplésére

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni AbZaAniko felhasználót?    Igen

Arcanum Hotel Békéscsaba
5600 Békéscsaba
Orosházi út 158.

2018. december 31.
Pozitív: Személyzet kedves, figyelmes. Szobai bekészítés, ajándék kuponok, Wellnessnél tea Negatív: Wellness részleg kicsi, reggeli választék részben bolti csomagolás és fagyasztott termék, a kínálatban szereplő ételek tálalása nívón aluli

2018. december 17.
Egy éjszakát töltöttünk barátokkal a szállodában.Már egyénileg jártunk itt ezért választottuk újból egy év után a szállodát.A tisztaság,környezet,nagyon hangulatos és szép.A szobák kényelmesek,tágasak,a fürdőszoba kiemelkedően esztétikusan felszerelt és nagyon kényelmes.Sajnos érkezésünk után...

2018. augusztus 27.
A hotelszobánk kényelmes, tágas, erkélyes, ablakos fürdőszobás volt, tökéletes egy három tagú család pihenéséhez. A reggeli és vacsora bőséges, változatos, ízletes volt. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, udvarias csapat. A park szépen gondozott. A belváros könnyen elérhető, Szanazug, Gyula...

Arcanum Hotel, Békéscsaba kiemelt csomagajánlatai
 - Kettőnk titka romantikus csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-01-02 - 2019-05-31
 - Relaxációs csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-10-25 - 2019-05-31
 - Napi árak