Arcanum Hotel Békéscsaba ★★★★

Arcanum Hotel Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Orosházi út 158.

Arcanum Hotel Békéscsaba a térképen

Arcanum Hotel Békéscsaba értékelése:

1. helyezett a 14 békéscsabai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Arcanum Hotel Békéscsaba bemutatkozása

A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros park nyugalmával várja Önt Békéscsaba külvárosában. Az Arcanum Hotel Békéscsaba legújabb, luxus kivitelű szállodája, mely 22 elegánsan kialakított szobával és két lakosztállyal, wellness- és fitnesz szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Arcanum Hotel Békéscsaba képei

Arcanum Hotel Békéscsaba

Arcanum Hotel Békéscsaba vélemények

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Egyszerűen hibátlan.Kedves,szolgálatkész, profi személyzet. Gyönyörű szobák.Makulátlan tisztaság. A konyha fergeteges.Ízorgia. Nagyon szép kert, hibátlan helyszín pihenésre ,családi ünnepekre nagyszerű választás.
A járvány miatt, mindenki maszkban, az étteremben gumikesztyűben is. Több helyen megtalálható volt a kézfertőtlenítő.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Csak jót tudunk mondani,baráti társasággal töltöttük a szilvesztert. A szobák elegánsak,tiszták,a bekészítés kiváló. A szilveszteri gálavacsora remek bőséges választék,hangulatos kellékek a zene nagyon jó volt. Új év napján reggelit sőt ebédet is kaptunk. A wellnesnél csak egy kis jacussi van de a lányok ingyen soliztak sőt a masszázsfotelt is ingyen használhattuk.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Gyönyörű helyen van, remek a szálloda hangulata, wellness részlege és a reggeli kínálata is bőséges volt. A vacsora menüválasztéka megfelelt, a kiszolgálás rendben volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szeretne elvonulni és feltöltődni.
Válasz az értékelésre - 2020. január 12.
Nagyon szépen köszönjük ezt a kiemelkedő értékelést és a kedves szavakat. Sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
Burkus Renáta (Arcanum Hotel)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Pozitív: Személyzet kedves, figyelmes. Szobai bekészítés, ajándék kuponok, Wellnessnél tea
Negatív: Wellness részleg kicsi, reggeli választék részben bolti csomagolás és fagyasztott termék, a kínálatban szereplő ételek tálalása nívón aluli

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
Egy éjszakát töltöttünk barátokkal a szállodában. Már egyénileg jártunk itt ezért választottuk újból egy év után a szállodát. A tisztaság,környezet,nagyon hangulatos és szép. A szobák kényelmesek,tágasak,a fürdőszoba kiemelkedően esztétikusan felszerelt és nagyon kényelmes. Sajnos érkezésünk után csak egy órácskát tudtuk használni a wellness részleget mert technikai okok miatt 16-19-ig zárva volt.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A hotelszobánk kényelmes, tágas, erkélyes, ablakos fürdőszobás volt, tökéletes egy három tagú család pihenéséhez. A reggeli és vacsora bőséges, változatos, ízletes volt. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, udvarias csapat. A park szépen gondozott. A belváros könnyen elérhető, Szanazug, Gyula rövid autózással megközelíthető.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 15.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük az elismerő és szívhez szóló szavakat, illetve a kiváló pontszámot! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az év bármely szakában!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Csodálatos közös helyiségek, nagyon tágas standard szoba, luxus étterem és elképesztően szép környezet. A félpanzió is csillagos 5-ös, a házias ételektől az igazán különleges fogásokig isteni ízekben! :) Külön kiemelném, hogy a személyzet rendkívül barátságos és kedves! A legjobb helyszín volt a 2. házassági évfordulónk ünneplésére

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A szálloda csodálatos és nyugodt helyen van. Mi vonattal mentünk, onnan csak taxival lehetett a szállodáig eljuti. Ez az egy dolog, ami negatív, a többi minden rendben volt. /Transfer járat?/ Az étel finom volt, rend és tisztaság a szállodában. Minden ott dolgozó ember nagyon kedves és készséges volt! Köszönet érte! Pintérné
Kedves Pintér Lászlóné!

Nagyon szépen köszönjük a kedves hozzászólást, és a kiváló értékelést.
Bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk kedves vendégeink körében üdvözölhetni Önöket!
Szívesen látjuk Önöket az év bármely szakában!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk az Arcanum Hotelben. A szállás felszereltsége minden képzeletet felülmúlt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, bármi kívánságunk volt a személyzet teljesítette. A tisztaság makulátlan volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, azt kaptuk a pénzünkért, amit vártunk!
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a kedvességét, a fantasztikus értékelést és a dicsérő szavakat.
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az Arcanum Hotelbe.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon kellemes szálloda, szoba berendezésben és szolgáltatásban elsőrangú. Kedves és profi személyzet. Az vacsoránál nincs nagyon széles válaaztél, de minden finom volt. Reggelinél külön plusz pont, hogy a gíümölcslevek nem higitottak - sajnos ez nem mindenütt van így. A wellness részleg nem túl nagy de medencén kívül minden megtalálható.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a kedves hozzászólást, és a kiváló értékelést.
Szívesen látjuk Önöket az év bármely szakában!

Arcanum Hotel
Békéscsaba
3-4 éjszaka 23.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi gálavacsorával, borkóstolóval, élőzenés esttel, tombola húzással, masszázskuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2 nap/1 éjszaka 12.555 - 19.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, Flabelos és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.30. - 2021.08.01.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, WiFi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Erika Apartmanház
Fészek Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.29-ig
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.950,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, borshop kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.15-ig

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel