Arcanum Hotel Békéscsaba ★★★★

Arcanum Hotel Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Orosházi út 158.

Arcanum Hotel Békéscsaba a térképen

Arcanum Hotel Békéscsaba értékelése:

1. helyezett a 13 békéscsabai szállás közül
2. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Arcanum Hotel Békéscsaba bemutatkozása

A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros park nyugalmával várja Önt Békéscsaba külvárosában. Az Arcanum Hotel Békéscsaba legújabb, luxus kivitelű szállodája, mely 22 elegánsan kialakított szobával és két lakosztállyal, wellness- és fitnesz szolgáltatásokkal várja vendégeit.

Arcanum Hotel Békéscsaba képei

Arcanum Hotel Békéscsaba

Arcanum Hotel Békéscsaba vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Pozitív: Személyzet kedves, figyelmes. Szobai bekészítés, ajándék kuponok, Wellnessnél tea
Negatív: Wellness részleg kicsi, reggeli választék részben bolti csomagolás és fagyasztott termék, a kínálatban szereplő ételek tálalása nívón aluli

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
Egy éjszakát töltöttünk barátokkal a szállodában. Már egyénileg jártunk itt ezért választottuk újból egy év után a szállodát. A tisztaság,környezet,nagyon hangulatos és szép. A szobák kényelmesek,tágasak,a fürdőszoba kiemelkedően esztétikusan felszerelt és nagyon kényelmes. Sajnos érkezésünk után csak egy órácskát tudtuk használni a wellness részleget mert technikai okok miatt 16-19-ig zárva volt.
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
A hotelszobánk kényelmes, tágas, erkélyes, ablakos fürdőszobás volt, tökéletes egy három tagú család pihenéséhez. A reggeli és vacsora bőséges, változatos, ízletes volt. A személyzet nagyon kedves, mosolygós, udvarias csapat. A park szépen gondozott. A belváros könnyen elérhető, Szanazug, Gyula rövid autózással megközelíthető.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 15.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük az elismerő és szívhez szóló szavakat, illetve a kiváló pontszámot! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az év bármely szakában!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Csodálatos közös helyiségek, nagyon tágas standard szoba, luxus étterem és elképesztően szép környezet. A félpanzió is csillagos 5-ös, a házias ételektől az igazán különleges fogásokig isteni ízekben! :) Külön kiemelném, hogy a személyzet rendkívül barátságos és kedves! A legjobb helyszín volt a 2. házassági évfordulónk ünneplésére

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
A szálloda csodálatos és nyugodt helyen van. Mi vonattal mentünk, onnan csak taxival lehetett a szállodáig eljuti. Ez az egy dolog, ami negatív, a többi minden rendben volt. /Transfer járat?/ Az étel finom volt, rend és tisztaság a szállodában. Minden ott dolgozó ember nagyon kedves és készséges volt! Köszönet érte! Pintérné
Kedves Pintér Lászlóné!

Nagyon szépen köszönjük a kedves hozzászólást, és a kiváló értékelést.
Bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk kedves vendégeink körében üdvözölhetni Önöket!
Szívesen látjuk Önöket az év bármely szakában!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk az Arcanum Hotelben. A szállás felszereltsége minden képzeletet felülmúlt. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, bármi kívánságunk volt a személyzet teljesítette. A tisztaság makulátlan volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, azt kaptuk a pénzünkért, amit vártunk!
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a kedvességét, a fantasztikus értékelést és a dicsérő szavakat.
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket az Arcanum Hotelbe.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon kellemes szálloda, szoba berendezésben és szolgáltatásban elsőrangú. Kedves és profi személyzet. Az vacsoránál nincs nagyon széles válaaztél, de minden finom volt. Reggelinél külön plusz pont, hogy a gíümölcslevek nem higitottak - sajnos ez nem mindenütt van így. A wellness részleg nem túl nagy de medencén kívül minden megtalálható.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a kedves hozzászólást, és a kiváló értékelést.
Szívesen látjuk Önöket az év bármely szakában!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Megfordultam már életemben néhány hotelben, de az Arcanum mind közül kiemelkedik. Kiváló hotel, remek szolgáltatásokkal, rendkívül kedves, segítőkész, elkötelezett személyzettel és szuper konyhával. Jól felszerelt konditerem és remek wellnessrészleg. Csak ajánlani tudom mindenkinek, tényleg egyedülálló.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Szuper 3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet rendkívül figyelmes és segítőkész. Az első olyan szálloda, ahol minden szuper volt. A wellness részleg remek, a konditerem jól felszerelt és minden hibátlanul működik benne. A konyha pedig egyenesen kiváló. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönöm a dicsérő szavakat az egész csapat nevében.
Nagy öröm és megtiszteltetés amikor ilyen kedves és részletes hozzászólást olvashatunk.
Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Mi sokat utazunk a férjemmel belföldön és külföldön egyaránt. Amit az Arcanum hotelben tapasztaltunk, az egészen egyedülálló: a kedves, fiatal, figyelmes személyzettől, a kifinomult konyhán és a szimpatikus séfen át, a kényelmes, elegáns, tiszta szállodáig. . . és még sorolhatnám. Pl. Pálinka kóstolás, sült gesztenyézés, malac sütés, szauna szeánszok voltak a meglepi programok!
Válasz az értékelésre - 2018. január 5.
Kedves Anikó!
Nagyon szépen köszönjük a kedves és dicsérő szavakat, az pedig, hogy az idei évben is kedves vendégeink körében üdvözölhetjük majd Önöket, számunkra megtiszteltetés!
Addig is jó egészséget és egy igazán boldog évet kívánunk Önöknek!

Az Arcanum Hotel**** csapata

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, romantikus szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdővel, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2019.12.24-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
KultúrÉlet Vendégháza
Kétegyháza
2 nap/1 éjszaka 775 - 3.720,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
D-Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Flóra Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.05.29-ig
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Húsvét (min. 3 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

BékéscsabaX