Árpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Árpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 14.egyedül járt itt
Egy kellemes őszi délelőttöt töltöttem ebben a fürdőben, amit mindig felkeresek, amikor Békéscsabán járok. Viszonylag kis területen fekszik, de mindenféle medence található ott. Nagyon szép a régi 100 éves épülete is. A jegyárak nagyon kedvezőek. Jelenleg az egésznapos felnőtt jegy 1850,- Ft. Az óriás fák alatt jókat lehet pihenni a fürdés után.
Árpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - EgyébÁrpád Gyógy- és Strandfürdő Békéscsaba - Egyéb
Érdekes 2021. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A strandon van egy gyermek medence, aminek kellemes az átlaghőmérséklete. A normál medencéhez tartozik egy gyerek csúszda, amit nagyobb korosztályu gyerekek is használnak. Összességében családoknak megfelelő strand.