Eldorádó Büfé Békésszentandrás

2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Eldorádó Büfé Békésszentandrás vélemények

Átlagos 2023. augusztus 25.egyedül járt itt
Az Eldorádó büfé valójában nem büfé, hanem sokadosztályú kocsma, nagyon egyszerű italkínálattal. Nagyipari multisörök, egyszerű borok és kommersz tömények. Ételeket, ami az önmeghatározást indokolná, nem tartanak egyáltalán. A kiszolgálás kedves kedélyes, az árak barátságosak.
Eldorádó Büfé Békésszentandrás - EgyébEldorádó Büfé Békésszentandrás - EgyébEldorádó Büfé Békésszentandrás - Egyéb